Kinkoriutta - 19.05.2018

Näytä väliajat

Kilpailujen yhteydessä järjestetyillä kuntorasteilla rasteja etsi yhteensä 75 suunnistajaa aurinkoisessa kelissä.

Osallistujia yhteensä: 74

A-rata

Lähti: 31, Hylätty: 4, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 1

NimiSeuraAika
1.Salvioni GianlucaVaajTe 39.38
2.Kaario OttoS-JKL 43.57 +4.19
3.Sorri PietariVaajTe 45.04 +5.26
4.Hietala JussiLapVi 49.30 +9.52
5.Juutinen PetriMuuRa 50.14 +10.36
6.Sorri Katja 50.20 +10.42
7.Laakso TopiS-JKL 53.01 +13.23
8.Haapakoski MarkoS-JKL 54.47 +15.09
9.Valli Jorma 54.49 +15.11
10.Siitonen Jari 55.12 +15.34
11.Kalajo AkuS-JKL 55.44 +16.06
12.Liimatainen HeikkiS-JKL 56.57 +17.19
13.Järvinen JariVaajTe 58.39 +19.01
14.Ketonen LauraS-JKL 59.43 +20.05
15.Pitkänen Jari 59.48 +20.10
16.Mäkelä JussiSaPu 1.01.03 +21.25
17.Hietaoja Juha 1.02.14 +22.36
18.Etula Jani 1.05.35 +25.57
19.Mansikkaviita Riikka 1.08.30 +28.52
20.Kovanen Aapo 1.08.31 +28.53
21.Koskinen Jukka 1.08.32 +28.54
22.Kukkonen Lasse 1.08.49 +29.11
23.Saarinen SuviS-JKL 1.09.50 +30.12
24.Aho Jouni 1.13.07 +33.29
25.Hirvonen Antti-Jussi 1.13.54 +34.16
26.Riivari Elina 2.04.48 +1.25.10
Lamberg Vesa 1.04.50 Hylätty
Korhonen Ali 1.05.02 Hylätty
Jokela Toni 1.05.30 Hylätty
Lindfors Heidi 1.09.36 Hylätty
Alaoja Vilhelmiina Ei aikaa

B-rata

Lähti: 27, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 4

NimiSeuraAika
1.Etula Jani 46.24
2.Pääkkönen Ari 1.00.35 +14.11
3.Korhonen Henna-Maarit 1.03.18 +16.54
4.Hämeenaho Katja 1.08.16 +21.52
5.Juutinen Taija 1.09.31 +23.07
6.Jokinen KaisaMuuRa 1.13.38 +27.14
7.Tuominen LottaRaJu 1.14.16 +27.52
8.Välivaara Riku 1.14.19 +27.55
9.Rauhala Miikka 1.15.51 +29.27
10.Isosavi Leena 1.16.26 +30.02
11.Seppänen EmiliaViPa 1.19.33 +33.09
12.Hokkanen AnssiViPa 1.19.41 +33.17
13.Tissari Jaana 1.21.13 +34.49
14.Lahti Eve 1.24.18 +37.54
15.Pihlainen Jenni 1.25.38 +39.14
16.Luiro Riitta 1.27.01 +40.37
17.Siivonen Jyri 1.29.43 +43.19
18.Jokela Eeva-Leena 1.31.35 +45.11
19.Rautiainen KatriTikSu 1.40.51 +54.27
20.Korpinen Jeni 1.45.28 +59.04
21.Kuhasalo Heli 1.47.36 +1.01.12
22.Luukkonen Anna 1.48.34 +1.02.10
23.Tölli Jari 1.59.23 +1.12.59
Hoffman Tiina Ei aikaa
Minkkinen Emmi Ei aikaa
Salakka Matti Ei aikaa
Tamelin Tuija Ei aikaa

C-rata

Lähti: 5, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Mansikkaviita Riikka ja Björkvist N 28.40
2.Kurhinen Samuel 44.21 +15.41
3.Vesisenaho KuismaS-JKL 1.12.19 +43.39
4.Pääkkönen Aino 1.20.29 +51.49
5.Saarila-Korhonen Anna 1.35.35 +1.06.55

Oma rata 1

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Ilves Outi 30.36

Oma rata 2

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Eeva Sankari 1.44.07

Oma rata 3

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Teivaanmäki Aino 1.33.23

Oma rata 4

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Hammarberg Jani 1.21.37

Oma rata 5

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Salonen PinjaKonnU 2.10.25

Oma rata 6

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 0

NimiSeuraAika
1.Pitkäaho Anni 1.59.57

Oma rata 7

Lähti: 1, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 1

NimiSeuraAika
Tuovi Kaikkonen Ei aikaa

Oma rata 8

Lähti: 4, Hylätty: 0, Keskeytti: 0, Ilman aikaa: 4

NimiSeuraAika
Hietaoja Kirsti Ei aikaa
Kirsikka Sortja Ei aikaa
Kouvo Antti Ei aikaa
Laura Pietilä Ei aikaa