Tulokset - Keljonkangas - 27.05.2014

[Väliajat]


Jukola harjoituksen järjesti Antti Kuhasalo, Eetu Mähönen Ja Perhe Sipiläinen. Karttoja meni n.120 kpl


jukola1

(Lähti: 16, Keskeytti: 0, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 1)

1.Pohjola LauriS-JKL49.29
2.Lepo MikkoS-JKL51.41+2.12
3.Sulkula AntonS-JKL51.44+2.15
4.Juvakka PekkaS-JKL1.03.20+13.51
5.Björkqvist NiklasHlS1.04.40+15.11
6.Korhonen AkuS-JKL1.10.59+21.30
7.Leskinen Markus1.19.03+29.34
8.Välivaara Riku1.19.10+29.41
Horsma-aho Simo1.19.10+29.41
10.Hulkko Juuso1.21.21+31.52
11.Kuhasalo AnttiS-JKL1.22.26+32.57
12.Paatola Miia1.26.12+36.43
13.Lepistö Harri2.10.53+1.21.24
14.Hyvönen Marko2.26.01+1.36.32
15.Toivonen Antti2.27.50+1.38.21
-Leppänen EeroEi aikaa

Jukola2

(Lähti: 18, Keskeytti: 0, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 0)

1.Viholainen JoonaS-JKL51.37
2.Saikko VilleLappRi55.48+4.11
3.Sulkula PaulusS-JKL55.55+4.18
4.Löfman TomiS-JKL1.03.06+11.29
5.Sipiläinen KonstaS-JKL1.03.19+11.42
6.Snellman TomasRaLu1.03.28+11.51
7.Piispanen MikkoYlämPy1.11.45+20.08
8.Joohs ChristophS-JKL1.14.57+23.20
9.Sillanpää IlkkaYKV1.17.13+25.36
10.Lemettinen Tauno1.19.33+27.56
11.Sormunen Jouko1.21.53+30.16
12.Nissinen Juho1.26.53+35.16
13.Nissinen Mikko1.27.02+35.25
14.Manninen Jani1.32.46+41.09
15.Rautiainen Ari1.41.33+49.56
16.Toivio Mia1.52.28+1.00.51
17.Lorvi Antton1.53.46+1.02.09
18.Nieminen Erik2.07.51+1.16.14

jukola3

(Lähti: 16, Keskeytti: 0, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 0)

1.Sulkula IlariS-JKL49.16
2.Torpo Lasse56.35+7.19
3.Hotokka Pekka57.04+7.48
4.Leinonen PauliS-JKL58.47+9.31
5.Lahtonen TommiS-JKL1.06.09+16.53
6.Hietala JussiLapVi1.07.40+18.24
7.Hannunen OttoS-JKL1.13.07+23.51
8.Valjakka HannuS-JKL1.18.26+29.10
9.Rajaniemi VesaS-JKL1.22.04+32.48
10.Karhunen Janne1.26.15+36.59
11.Musikka Juha1.29.26+40.10
12.Markku Rautiainen1.44.51+55.35
13.Ylitalo Matti1.44.53+55.37
14.Saikkonen Ilari1.52.21+1.03.05
15.Pitenius Tommi1.54.13+1.04.57
16.Paananen Timo3.10.12+2.20.56

venla1

(Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 0)

1.Tyynelä TarmoS-JKL44.16
2.Kurittu KaisaKalske44.53+37
3.Kovanen MaijuS-JKL50.39+6.23
4.Vakaslahti TessaMuuRa59.23+15.07
5.Ilmavirta KeijoMuuRa1.05.05+20.49
6.Yliselä Eero1.07.49+23.33
7.Kati Korhonen1.13.17+29.01
8.Lahtinen Tuula1.13.24+29.08
9.Sulkula EvitaS-JKL1.13.26+29.10
10.Vuoristo Katja1.36.09+51.53

venla2

(Lähti: 12, Keskeytti: 0, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 1)

1.Kohvakka Tuomo50.11
2.Burman Katri50.16+5
3.Rusko HeikkiVaajTe58.46+8.35
4.Latikka Irma1.11.33+21.22
5.Kovanen AnuS-JKL1.13.16+23.05
6.Simonen KaisuRasHy1.15.30+25.19
7.Peltonen Anniina1.38.03+47.52
8.Käppi HannaKoovee1.49.12+59.01
9.Pietikäinen Sari1.51.39+1.01.28
10.Hopiavuori Noora1.52.56+1.02.45
11.Kaijanmäki Milla2.07.57+1.17.46
-Kiiskinen JaanaEi aikaa

Venla3

(Lähti: 12, Keskeytti: 0, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 0)

1.Kalajo AkuS-JKL51.35
2.Krats MattiS-JKL1.04.49+13.14
3.Karlsson Jari1.05.03+13.28
4.Hannunen OIgaS-JKL1.06.38+15.03
5.Luiro Riitta1.14.41+23.06
6.Kiiskinen JariS-JKL1.15.50+24.15
7.Rantala Maj-LisKPV1.19.18+27.43
8.Jokinen KaisaS-JKL1.23.08+31.33
9.Karjalainen OssiMaMa1.28.15+36.40
10.Nurminen Karoliina1.33.06+41.31
Hietala Piia1.33.06+41.31
12.Kivelä Reetta1.52.10+1.00.35

omarata

(Lähti: 18, Keskeytti: 1, Hylätty: 0, Ilman aikaa: 4)

1.Kilpeläinen PinjaS-JKL48.04
2.Kilpeläinen PajuS-JKL54.52+6.48
3.Siivonen Hanna-MariS-JKL1.11.45+23.41
4.Lampinen AnuRaJu1.15.24+27.20
5.Huisman AlpoSaPu1.16.35+28.31
6.Myllymäki Karita1.17.37+29.33
7.Antila Sari1.17.51+29.47
8.Juntunen Mervi ja Jenny Rauhansalo1.38.23+50.19
9.Korolainen Rauli1.41.40+53.36
10.Mäkelä Kaapo1.45.40+57.36
11.Laine MikkoS-JKL1.46.56+58.52
12.Salo maarit2.52.59+2.04.55
13.Vuorinen Petra3.29.40+2.41.36
-Olander AriEi aikaa
-Olander ElisaEi aikaa
-Ilmavirta PirjoMuuRaEi aikaa
-Hämäläinen JuusoViiSuEi aikaa
-Hämäläinen JuusoViiSuKeskeyttänyt