Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Syrjäläinen Topi12717920202020201
🥈 Saari Aki87.5201711715170.5
🥉 Kahelin Jouni87107913376131111
4. Laurila Jussi854158101081020
5. Ilmonen Aleksi79111317106157
6. Saari Toni76.513152015130.5
7. Varis Henry651551194813
8. Syrjäläinen Arttu5511171710
9. Hakuli Tommi5433101115948
10. Pohjola Lauri48172011
11. Föhr Tero44.5200.5150.5170.5
12. Joensuu Timo4261159100.50.5
13. Anttonen Antti405181115
14. Heinonen Samuel3881317
15. Lahtinen Tuomo3571513
16. Karjalainen Teemu34.590.58720.570.5
17. Leinonen Pauli3461711
18. Malinen Vinski30.50.5991362
19. Väyrynen Antti26113714
20. Puroila Antti255184115
21. Kautto Lasse21.52100.59
22. Juho Ylinen20137
23. Piippo Riku-Pekka18.520.5394
24. Saari Petri16826
25. Lakanen Jani1515
26. Takanen Lari14410
27. Piippo Rikupekka1248
28. Critchley Will8116
28. Kaario Kimmo80.570.5
28. Koivisto Antton853
28. Peltokorpi Oskari8161
28. Stregl Matyas8161
33. Korhonen Eero61131
33. Marko Tölli611121
35. Taanila Vesa55
35. Lauri Syrjäläinen55
37. Korhonen Konsta4.50.51111
38. Haltia Ilari44
39. Luiro Hannes3.510.52
40. Tuominen Lotta3111
40. Mädi 33
42. Tuomas Rokka211
42. Virtanen Ilari211
42. Väisänen Lenni211
42. Boström Kristian22
46. Aumo Oskari1.50.51
47. Donner Jesper11
47. Koponen Matias11
47. Maathi Aapo11
47. Kallela Luca11
47. Ikola Atte11
47. Koskinen Roope11
47. Karim Membela11
47. Rautio Daniel11
47. Rantanen Merja11
47. Kaario Otto10.50.5
57. Kämäräinen Marko0.50.5
57. Jussila Jorma0.50.5
57. Katajisto Teemu0.50.5

Gubbe

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Kettunen Heikki378500.54150503645225034
🥈 Leppäsalmi Topi31226263328453533124541
🥉 Klemettinen Vesa303304533353135263830
4. Liuha Jari2954541363320363450
5. Heikkilä Ossi2433324293336383515
6. Penttinen Jaakko22513193532503541
7. Heiskanen Ilkka222.5340.5163824344531
8. Löfman Tomi21425292725272116231321
9. Häkkinen Juha18031223427232320
10. Hulkko Juuso177112311216115343224
11. Ilmonen Matti1753310226119291738
12. Ahonen Teppo164.50.5322826252726
13. Itkonen Raimo161282213930201029
14. Haapakoski Marko15610181323151312124
15. Kämäräinen Marko145.532191819290.528
16. Puttonen Jake13838293041
17. Rossi Janne1267312313171331
18. Korhonen Aku1244117211122772123
19. Hartman Janne123415032
20. Nurminen Joonas1202732282013
21. Sorri Pietari11823250.521280.5911
22. Korhonen Ali10818141415424514
23. Pannula Anssi105.50.532322417
24. Niemelä Mikael10338131834
25. Paalatie Panu992425143114
26. Pitkänen Jari951711671913301
27. Mattila Tapio934691321625
28. Herranen Olli87288125259
29. Björkqvist Niklas862041182617
30. Annala Riku80.5300.52711183
31. Kareinen Tuomas7620119115119
32. Hakamäki Matti740.51710101821619
33. Mäki Kari67622111198
34. Lehtimäki Pasi651923167
35. Törmälä Ville6411024281
36. Reiman Kai623428
37. Samuli Heino612536
38. Ahola Janne60.50.50.526330.5
39. Jussila Sami60223221116131
40. Näpänkangas Mika5715811518
41. Hautala Jarkko543519
42. Pietiläinen Juha533122
43. Saari Petri5050
44. Häkkinen Erkki48.50.5111141417
45. Hietala Jussi481731
46. Siitonen Jari4516791111
47. Anttonen Antti4141
47. Kajarinne Petri412219
49. Liimatainen Heikki37911110411
50. Peltokorpi Oskari3636
50. Myllymäki Tero3636
52. Lakanen Jani3434
53. Kuronen Tommi3232
54. Silvasti Heikki2727
54. Heikkilä Mikko2727
56. Uljas Pekka26220121
56. Etula Sami261241
56. Klementtinen Vesa2626
59. Jokela Pekka25241
60. Peura Jari2312110
61. Näpänkagas Mika21.50.521
61. Reiman Timo21.5210.5
61. Komonen Atte21.50.521
64. Kirjanen Sami21112116
65. Korhonen Eero201181
66. Tonteri Ilkka19711181
67. Jutila Antti18.50.51611
68. Maasilta Ilari185111811
69. Antti Leppänen1717
70. Etula Jani15.50.5114
70. Marttinen Tuomo15.51130.51
72. Leino Eero1414
72. Saloniemi Jyrki14123111311
72. Isokoski Erkki141112
75. Timonen Matti1138
76. Särkkä Seppo1010
76. Lahtonen Tommi1091
78. Noponen Pekka7.50.57
78. Jantunen Atte7.50.5115
80. Rahkila Pyry716
81. Korhonen Hannu60.550.5
81. Mikko Vesisenaho66
83. Karjalainen Venla-Linnea55
84. Valkonen Arto40.5110.51
84. Kohvakka Tuomo4112
86. Luiro Hannes3.50.53
87. Joentausta Pontus3111
88. Mynttinen Jarno211
88. Pietarila Seppo211
90. Peltokangas Kyösti1.50.51
91. Pura Risto11
91. Peltonen Heikki11
91. Virkajärvi Juho11
91. Nirkkonen Mikko10.50.5
91. Ahonen Timo11
91. Jääskeläinen Vesa11

SuperGubbe

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Leino Eero146122525303011715
🥈 Rantapuska Seppo1311917110178252222
🥉 Kekoni Heikki1190.5251191990.51530
4. Tolonen Juha10630301131319
5. Hämynen Timo1031570.5131411411325
6. Särkkä Seppo82223030
7. Rauhamäki Kimmo80415221219116
8. Mutka Jouni79221717698
9. Rasimus Siiri71302219
10. Hämynen Petri69.5210.51011172512
11. Kestilä Eija62.5112910110.519
12. Kuhasalo Antti571112113141113
13. Häkkinen Erkki522230
14. Iitti Jukka5150.5111169819
15. Kananen Mika4914114681131
15. Ijäs Jyrki491117711210
17. Jantunen Atte44191591
18. Riikka Mansikkaviita431291714
19. Lusa Vieda402515
20. Nopanen Ismo381461197
21. Saarivaara Jyrki3711125
21. Hietala Vilho373061
23. Turunen Juha36.513121100.5
23. Eräjärvi Jarmo36.58330.531210.551
25. Ahonen Timo34118111111
26. Rautavuoma Tapani336111021111
27. Numminen Anna321319
28. Rantala Maria31922
29. Virtanen Matti30.5310114110.5
30. Joentausta Pontus3011415
31. Saarivaara Tuuli29.511510.51011
32. Salonen Hannu2941611151
33. Hietala Jussi272511
33. Kohvakka Tuomo276417
35. Haveri-Heikkilä Matti26112111110.517
36. Taanila Vesa2525
36. Lajunen Jaakko250.511220.5
36. Uotila Ulrika2525
39. Peura Pekka2315431
40. Nirkkonen Mikko221111513
41. Lehikoinen Aki18.513140.5
42. Ylänne Jari181017
42. Tuominen Ilkka18171
44. Liimatainen Heikki1717
44. Pura Risto171214
44. Hoffmann Nina17125
47. Uuttu Risto15711111111
48. Laine Lauri14111101
48. Lehtimäki Pasi1414
48. Kotovaara Jukka1414
48. Teppo Salminen1414
52. Sormunen Jouko13.51210.59
53. Peltonen Heikki1313
54. Kirsi Korpijärvi121011
54. Majaharju Pyry1212
54. Humppi Susan1280.51110.5
57. Ari Sarka1111
57. Häkkinen Kaapro1192
59. Manninen Jani10.5550.5
60. Kataja Markku101111111210.5
61. Rajaniemi Vesa9.51211110.52
61. Manninen Esa9.50.581
63. Siitonen Paulus9117
63. Ottelin Pekka91111111111
63. Valta Matti91111111111
66. Sompi Eero8113111
66. Raento Jaska811111111
66. Nieminen Tapio88
69. Tupitsa Sari71114
69. Taini Juha77
69. Sorri Sara77
72. Lahti Anssi615
72. Heino Anna-Mari66
72. Vilpponen Väinö60.511110.51
75. Myllyharju Reino5.511110.51
76. Korhonen Hannu514
76. Virkajärvi Heta55
76. Jääskeläinen Vesa511111
76. Huovila Tapani55
76. Kahelin Anne511111
81. Vilhelmiina Alaoja4112
81. Tonteri Eero41111
81. Jalovaara Olli-Pekka41111
84. Niittymäki Antti3.51110.5
85. Korhonen Harri3111
85. Taini Elli33
85. Ura Risto33
85. Ari Kolunsarka3111
89. Turpeinen Timo2.50.511
90. Rahkila Pyry211
90. Pietarila Riina211
90. Lepo Tarja211
90. Vertainen Laura211
90. Pietarila Seppo211
90. Jalovaara Olli211
96. Siitonen Piia1.50.51
96. Salovaara Marjo1.50.51
98. Asmundela Saara11
98. Paloviita Katriina11
98. Ahtola-Salonen Saila11
98. Siirola-Kourunen Pia11
98. Liuha Helena11
98. Pelkonen Tero11
98. Asmundela Tuulikki11
98. Jolanki Jorma11
98. Kosunen Anu11
98. Saari Keijo11
98. Kujanen Johanna11
98. Kaapro 11
98. Jalovaara Annika11
98. Lahtinen Ulla11
98. Hartman Paula11
98. Lepistö Harri10.50.5
98. Kahelin Janne11
98. Niemistö Juha11
98. Lahti Eve11
98. Multala Essi11
98. Valkonen Janne11
98. Laasonen Hannes11
98. Hämäläinen Emmy11
121. Kiljunen Anne0.50.5
121. Hautala Jarkko0.50.5
121. Lauri Tanja0.50.5
121. Warwick Minna0.50.5
121. Kuusipohja Pekka0.50.5
121. Tala Juulia0.50.5
121. Heikkilä Suvi0.50.5
121. Rissanen Erno-Kalle0.50.5
121. Jutila Antti0.50.5
121. Väisänen Lenni0.50.5
121. Luiro Hannes0.50.5
121. Reiman Kai0.50.5

Kurkotar

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Närhi Anna260.5363538223828180.545
🥈 Rantanen Merja16445454133
🥉 Klemettinen Veera127503641
4. Korhonen Kati125.5290.532131441635
5. Rantanen Maaret11023321102627
6. Joensuu Marttiina673829
6. Joensuu Laura6782930
8. Karjalainen Venla-Linnea63124131825
9. Ukskoski Karoliina511536
10. Tolonen Mirabella43.5621970.5
11. Lusa Vieda35110.50.5122
12. Taini Mia3030
12. Salla Isoherranen3030
14. Uotila Ulrika2929
15. Hyyrynen Noora2727
16. Raasakka Liisa2323
16. Ketonen Laura2311111171
18. Puikkonen Janika2020
19. Laakkonen Elina1881117
20. Sallila Katarina1616
21. Kanko Ruut1414
22. Sorri Sara130.50.512
22. Turakainen Veera1313
24. Saarinen Suvi9.50.55112
25. Hulkkonen Niina88
25. Tuominen Lotta8161
27. Mörsky Sonja6411
28. Lilja Riikka514
29. Tiljander Venla410.5110.5
30. Multala Essi20.510.5
30. Konstari Elena22
32. Lainkari Mari11
32. Hakamäki Kirsi11
32. Linnainmaa Katja11
32. Liisa Lilja11
32. Nietula Minja11
32. Rantala Maria11
32. Numminen Anna11
32. Lilja Sari11
40. Sorri Katja0.50.5
40. Kahelin Anne0.50.5
40. Peltomäki Elli0.50.5
40. Donner Janina0.50.5
40. Nina Mäki0.50.5

Nassikka

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Klemettinen Simo220.50.5453141343831
🥈 Jutila Aleksi108.5515150.5111252016
🥉 Lauri Lakanen853550
4. Paavo Heino66
4. Kahelin Janne651

Kurkoilijoita/Kurkoiluja tällä kaudella

SarjaKurkoilijoitaKurkoiluja
Kurko59204
Gubbe96425
SuperGubbe132458
HelppoElämä5498
Kurkotar44114
Nassikka521
Yhteensä:3901320

1 kommenttia.

Maaret kommentoi 10.12.2020, 18:57:48
Kiitos paljon taas kaikille järjestäjille kaudesta! Aika reippaasti enemmän suorituksia ku edellisinä vuosina :)

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.