Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Syrjäläinen Topi10617920202020
🥈 Saari Toni761315201513
🥉 Saari Aki70201711715
4. Kahelin Jouni6810791337613
5. Ilmonen Aleksi57111317106
6. Laurila Jussi55415810108
7. Pohjola Lauri48172011
8. Syrjäläinen Arttu45111717
9. Föhr Tero44200.5150.517
9. Varis Henry441551194
11. Hakuli Tommi42331011159
12. Joensuu Timo416115910
13. Leinonen Pauli3461711
14. Karjalainen Teemu2790.58720.5
15. Väyrynen Antti26113714
16. Anttonen Antti2551811
17. Malinen Vinski22.50.59913
18. Lahtinen Tuomo22715
19. Heinonen Samuel21813
20. Juho Ylinen20137
20. Puroila Antti20518411
22. Saari Petri16826
23. Lakanen Jani1515
24. Takanen Lari14410
25. Kautto Lasse12.52100.5
26. Piippo Rikupekka1248
27. Peltokorpi Oskari8161
27. Kaario Kimmo80.570.5
27. Stregl Matyas8161
30. Piippo Riku-Pekka5.520.53
31. Lauri Syrjäläinen55
31. Koivisto Antton55
33. Haltia Ilari44
34. Luiro Hannes3.510.52
34. Korhonen Konsta3.50.5111
36. Mädi 33
36. Marko Tölli3111
38. Tuominen Lotta211
38. Tuomas Rokka211
38. Boström Kristian22
38. Critchley Will211
38. Korhonen Eero211
43. Aumo Oskari1.50.51
44. Rantanen Merja11
44. Koskinen Roope11
44. Maathi Aapo11
44. Donner Jesper11
44. Koponen Matias11
44. Kallela Luca11
44. Ikola Atte11
44. Virtanen Ilari11
44. Karim Membela11
44. Rautio Daniel11
44. Väisänen Lenni11
44. Kaario Otto10.50.5
56. Kämäräinen Marko0.50.5
56. Jussila Jorma0.50.5

Gubbe

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Kettunen Heikki294.5500.5415050364522
🥈 Leppäsalmi Topi2382626332845353312
🥉 Klemettinen Vesa23530453335313526
4. Liuha Jari211454136332036
5. Heikkilä Ossi193332429333638
5. Löfman Tomi1932529272527211623
7. Heiskanen Ilkka191.5340.51638243445
8. Penttinen Jaakko184131935325035
9. Puttonen Jake13838293041
10. Häkkinen Juha1373122342723
11. Haapakoski Marko132101813231513121
12. Itkonen Raimo12228221393020
12. Hulkko Juuso12211231121611534
14. Ilmonen Matti120331022611929
15. Kämäräinen Marko117.532191819290.5
16. Ahonen Teppo111.50.532282625
17. Nurminen Joonas10727322820
18. Pannula Anssi105.50.532322417
19. Niemelä Mikael10338131834
20. Sorri Pietari9823250.521280.5
21. Paalatie Panu95242514311
22. Rossi Janne927312313171
23. Hartman Janne914150
24. Korhonen Ali8918141415424
25. Herranen Olli87288125259
26. Björkqvist Niklas862041182617
27. Korhonen Aku81411721112277
28. Annala Riku77.5300.5271118
29. Mattila Tapio6846913216
30. Lehtimäki Pasi651923167
31. Pitkänen Jari641711671913
32. Törmälä Ville631102428
33. Ahola Janne600.50.52633
34. Jussila Sami572232211161
35. Kareinen Tuomas5620119115
36. Hautala Jarkko543519
37. Saari Petri5050
38. Hakamäki Matti49.50.51710101821
39. Hietala Jussi481731
40. Siitonen Jari4516791111
41. Kajarinne Petri412219
41. Anttonen Antti4141
43. Mäki Kari40622111
44. Peltokorpi Oskari3636
44. Liimatainen Heikki3691111041
44. Myllymäki Tero3636
47. Reiman Kai3434
47. Lakanen Jani3434
49. Kuronen Tommi3232
50. Pietiläinen Juha3131
51. Silvasti Heikki2727
51. Heikkilä Mikko2727
53. Uljas Pekka26220121
53. Klementtinen Vesa2626
53. Etula Sami261241
56. Jokela Pekka25241
56. Samuli Heino2525
58. Näpänkangas Mika241581
59. Peura Jari2312110
60. Näpänkagas Mika21.50.521
60. Komonen Atte21.50.521
60. Reiman Timo21.5210.5
63. Korhonen Eero201181
64. Jutila Antti18.50.51611
65. Häkkinen Erkki17.50.511114
66. Antti Leppänen1717
66. Maasilta Ilari17511181
68. Etula Jani15.50.5114
69. Marttinen Tuomo14.51130.5
70. Kirjanen Sami141121
70. Leino Eero1414
72. Saloniemi Jyrki121231113
73. Timonen Matti1138
74. Lahtonen Tommi1091
74. Tonteri Ilkka107111
76. Noponen Pekka7.50.57
77. Rahkila Pyry716
78. Mikko Vesisenaho66
78. Korhonen Hannu60.550.5
80. Karjalainen Venla-Linnea55
81. Luiro Hannes3.50.53
82. Valkonen Arto30.5110.5
82. Joentausta Pontus3111
84. Isokoski Erkki211
84. Pietarila Seppo211
84. Kohvakka Tuomo211
87. Jantunen Atte1.50.51
87. Peltokangas Kyösti1.50.51
89. Pura Risto11
89. Mynttinen Jarno11
89. Peltonen Heikki11
89. Virkajärvi Juho11
93. Nirkkonen Mikko0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Leino Eero11412252530301
🥈 Tolonen Juha10630301131319
🥉 Rantapuska Seppo88191711017825
4. Hämynen Timo75.51570.5131411411
5. Kekoni Heikki740.5251191990.5
5. Rauhamäki Kimmo7441522121911
7. Rasimus Siiri71302219
8. Mutka Jouni622217176
9. Häkkinen Erkki522230
9. Särkkä Seppo522230
11. Kananen Mika481411468113
12. Jantunen Atte44191591
13. Kestilä Eija43.5112910110.5
14. Riikka Mansikkaviita431291714
15. Lusa Vieda402515
16. Saarivaara Jyrki3711125
16. Hietala Vilho373061
18. Turunen Juha361312110
19. Ahonen Timo3311811111
19. Kuhasalo Antti33111211314
21. Hämynen Petri32.5210.5101117
22. Numminen Anna321319
22. Rautavuoma Tapani32611102111
24. Eräjärvi Jarmo318330.531210.5
24. Rantala Maria31922
24. Nopanen Ismo31146119
27. Virtanen Matti3031011411
27. Joentausta Pontus3011415
29. Salonen Hannu284161115
30. Ijäs Jyrki27111771
30. Kohvakka Tuomo276417
30. Hietala Jussi272511
33. Taanila Vesa2525
33. Uotila Ulrika2525
35. Iitti Jukka24.550.5111169
35. Lajunen Jaakko24.50.51122
37. Peura Pekka2315431
38. Nirkkonen Mikko19111151
39. Ylänne Jari181017
39. Tuominen Ilkka18171
39. Lehikoinen Aki181314
42. Hoffmann Nina17125
42. Liimatainen Heikki1717
44. Kotovaara Jukka1414
44. Uuttu Risto1471111111
46. Laine Lauri1311110
46. Pura Risto13121
48. Kirsi Korpijärvi121011
48. Majaharju Pyry1212
48. Humppi Susan1280.51110.5
51. Ari Sarka1111
51. Häkkinen Kaapro1192
53. Manninen Jani10.5550.5
54. Manninen Esa9.50.581
55. Kataja Markku911111112
55. Haveri-Heikkilä Matti911211111
57. Saarivaara Tuuli8.511510.5
58. Ottelin Pekka811111111
58. Nieminen Tapio88
58. Valta Matti811111111
61. Rajaniemi Vesa7.51211110.5
62. Sorri Sara77
62. Taini Juha77
64. Lahti Anssi615
64. Sompi Eero61131
66. Virkajärvi Heta55
66. Korhonen Hannu514
68. Vilpponen Väinö4.50.51111
69. Myllyharju Reino41111
69. Sormunen Jouko4121
69. Jääskeläinen Vesa41111
69. Raento Jaska41111
69. Jalovaara Olli-Pekka41111
74. Niittymäki Antti3.51110.5
75. Kahelin Anne3111
75. Tonteri Eero3111
75. Ura Risto33
75. Taini Elli33
79. Turpeinen Timo2.50.511
80. Siitonen Paulus211
80. Pietarila Seppo211
80. Tupitsa Sari211
80. Rahkila Pyry211
80. Lepo Tarja211
80. Pietarila Riina211
80. Jalovaara Olli211
80. Raento Jaakko211
80. Ari Kolunsarka211
89. Siitonen Piia1.50.51
90. Korhonen Harri11
90. Ahtola-Salonen Saila11
90. Siirola-Kourunen Pia11
90. Jolanki Jorma11
90. Kosunen Anu11
90. Pelkonen Tero11
90. Kujanen Johanna11
90. Vilhelmiina Alaoja11
90. Valkonen Janne11
90. Jalovaara Annika11
90. Lahtinen Ulla11
90. Niemistö Juha11
90. Hartman Paula11
90. Hämäläinen Emmy11
90. Kahelin Janne11
90. Lahti Eve11
90. Vertainen Laura11
90. Laasonen Hannes11
90. Kaapro 11
90. Lepistö Harri10.50.5
90. Multala Essi11
111. Tala Juulia0.50.5
111. Luiro Hannes0.50.5
111. Heikkilä Suvi0.50.5
111. Kiljunen Anne0.50.5
111. Hautala Jarkko0.50.5
111. Reiman Kai0.50.5
111. Rissanen Erno-Kalle0.50.5
111. Jutila Antti0.50.5
111. Väisänen Lenni0.50.5
111. Kuusipohja Pekka0.50.5
111. Lauri Tanja0.50.5
111. Warwick Minna0.50.5

Kurkotar

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Närhi Anna21536353822382818
🥈 Rantanen Merja131454541
🥉 Klemettinen Veera127503641
4. Korhonen Kati74.5290.53213144
5. Joensuu Laura6782930
6. Rantanen Maaret572332110
7. Tolonen Mirabella43.5621970.5
8. Joensuu Marttiina3838
9. Taini Mia3030
9. Salla Isoherranen3030
11. Uotila Ulrika2929
12. Hyyrynen Noora2727
13. Raasakka Liisa2323
14. Puikkonen Janika2020
15. Sallila Katarina1616
16. Ukskoski Karoliina1515
16. Ketonen Laura15111111
16. Karjalainen Venla-Linnea15123
19. Kanko Ruut1414
20. Turakainen Veera1313
20. Lusa Vieda13110.50.51
22. Laakkonen Elina10811
23. Tuominen Lotta8161
23. Hulkkonen Niina88
25. Saarinen Suvi7.50.5511
26. Mörsky Sonja6411
27. Karjalainen Linnea541
28. Tiljander Venla3.510.511
29. Konstari Elena22
30. Multala Essi1.50.51
31. Lilja Riikka11
31. Rantala Maria11
31. Numminen Anna11
31. Linnainmaa Katja11
31. Nietula Minja11
31. Liisa Lilja11
31. Lainkari Mari11
31. Hakamäki Kirsi11
39. Sorri Katja0.50.5
39. Donner Janina0.50.5
39. Peltomäki Elli0.50.5
39. Kahelin Anne0.50.5
39. Sorri Sara0.50.5
39. Nina Mäki0.50.5

Nassikka

NimiYht.1.108.1015.1022.1029.105.1112.1119.1126.113.1210.12
🥇 Klemettinen Simo189.50.54531413438
🥈 Lauri Lakanen853550
🥉 Jutila Aleksi72.5515150.511125
4. Paavo Heino66
4. Kahelin Janne651

Kurkoilijoita/Kurkoiluja tällä kaudella

SarjaKurkoilijoitaKurkoiluja
Kurko57162
Gubbe93348
SuperGubbe122376
HelppoElämä4984
Kurkotar4491
Nassikka518
Yhteensä:3701079

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.