Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Kahelin Jouni5110171311
🥈 Saari Toni48201513
🥉 Saari Petri38131510
4. Hakuli Tommi36813105
5. Syrjäläinen Arttu352015
6. Taanila Vesa341717
7. Saari Aki2020
7. Leinonen Pauli2020
9. Peltola Samuli19154
10. Oikarinen Lauri17.50.517
11. Ilmonen Aleksi16.590.57
12. Laurila Jussi1111
12. Sompi Jani1111
12. Ylinen Juho1111
15. Heinonen Samuel9.50.59
16. Kautto Lasse8.50.58
17. Tölli Marko6.50.56
18. Joensuu Julius33
19. Puroila Antti22
20. Tuominen Lotta11
20. Risto Pasonen11
20. Piippo Riku-Pekka11
23. Huikko Petteri0.50.5

Gubbe

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Kettunen Heikki16538364150
🥈 Heikkilä Ossi13935283838
🥉 Hartman Janne135454545
4. Löfman Sami13020412841
5. Penttinen Jaakko11541291332
6. Klemettinen Vesa101500.5500.5
7. Rahkila Pyry9928102536
8. Kämäräinen Marko9626112930
9. Hakamäki Matti9118331525
10. Itkonen Raimo82.533270.522
11. Korhonen Aku82272332
12. Korhonen Ali81.5210.52733
13. Pitkänen Jari8119242612
14. Hietala Jussi80.50.55030
15. Noponen Pekka713635
16. Peltokangas Kyösti693831
17. Hytönen Kari67231331
18. Ilmonen Matti653035
19. Kirjanen Sami601618206
20. Herranen Olli583127
21. Sillanpää Ilkka56.51121240.5
22. Kimmo Hytönen54.5120.5348
23. Annala Riku50171617
24. Komonen Atte46.5320.514
25. Kai Reiman463115
26. Siitonen Jari44.50.551821
27. Uuttu Risto441511711
28. Ketola Tarmo41.522190.5
29. Hämynen Petri410.57330.5
30. Uljas Pekka401228
31. Saloniemi Jyrki3762110
32. Mattila Tapio3636
33. Kareinen Tuomas351223
34. Lehtimäki Pasi34.50.534
34. Ojala Mikko34.50.534
36. Puroila Antti3434
37. Koskinen Juha330.5320.5
38. Jussila Sami302540.50.5
38. Tarmo Tyynelä3030
40. Sorri Pietari2929
40. Paavola Kai291613
42. Haapakoski Marko28.50.5919
43. Järvinen Jari2626
43. Kekoni Heikki2610150.50.5
43. Hietaoja Juha2626
46. Törmälä Ville2525
47. Kaitajärvi Jari22.50.522
48. Taskila Tuomas201325
49. Pannula Anssi1919
50. Rantala Jussi1616
51. Ahonen Teppo150.5140.5
52. Tonteri Ilkka1414
53. Pietarila Seppo1037
54. Taskila Markus11
55. Silvasti Heikki0.50.5
55. Lepo Mikko0.50.5
55. Sipponen Mika0.50.5
55. Ahonen Timo0.50.5
55. Esa Lehtinen0.50.5
55. Hartonen Marko0.50.5
55. Virtanen Make0.50.5
55. Luiro Hannes0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Rantapuska Seppo6917201517
🥈 Rasimus Siiri6120111713
🥉 Särkkä Seppo46.50.5131320
4. Sormunen Jouko412171111
5. Malinen Sirpa351520
6. Lepistö Harri295978
7. Eräjärvi Jarmo27111105
8. Haveri-Heikkilä Matti221156
8. Kuhasalo Antti2210129
8. Pura Risto22139
11. Kataja Markku208417
12. Hokkanen Anssi183816
13. Rajaniemi Vesa177181
14. Liimatainen Heikki15.50.515
15. Ylänne Jari11110
16. Sompi Eero1091
16. Hyvönen Esa1010
18. Rauhamäki Kimmo963
19. Häkkinen Kari77
20. Hytönen Veikko61113
20. Lammi Elina66
22. Peltomäki Elli55
22. Pekka Ottelin51112
22. Peltonen Iida55
22. Laine Lauri541
26. Paalanen Satu44
26. Järvinen Mikael44
28. Lavia Asta33
28. Valta Matti3111
28. Mikko Saarinen320.50.5
31. Virtanen Matti211
32. Tuominen Ilkka1.510.5
33. Raento Jaakko11
33. Peltola Heli10.50.5
35. Tero Pelkonen0.50.5
35. Roivas Pekka0.50.5

Kurkotar

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Korhonen Kati9924203520
🥈 Rantala Maria8017222318
🥉 Viberg Tuulia4545
4. Kotkajuuri Anna2929
5. Hyttinen Inkeri2424
6. Lavickova Michaela1414
7. Rantala Aino99
8. Kestilä Eija88

Nassikka

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
Ei kurkoilijoita... :(

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.