Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Kahelin Jouni12210171311151174101117
🥈 Saari Toni12020151320201715
🥉 Taanila Vesa91171713112013
4. Syrjäläinen Arttu87201511131711
5. Ylinen Juho81.5110.581320920
6. Hakuli Tommi7981310565417813
7. Ilmonen Aleksi70.590.5789310915
8. Leinonen Pauli69.5201717150.5
9. Saari Petri651315109135
10. Saari Aki57201720
11. Peltola Samuli3615489
12. Puroila Antti3524335711
13. Heinonen Samuel320.597150.5
14. Oikarinen Lauri30.50.51713
15. Juho-Veikko Hytönen2810108
16. Huikko Petteri25.50.51015
17. Kalliokoski Jooseppi2362510
18. Kautto Lasse21.50.5867
19. Laurila Jussi211110
20. Knuuttila Mikko2020
21. Lahtinen Tuomo19172
21. Critchley Will19568
23. Pohjola Lauri16150.50.5
24. Snellman Tomas13.51660.5
25. Tuominen Lotta12.513350.5
26. Oksanen Teemu1111
26. Sompi Jani1111
28. Koskinen Roope9.50.59
29. Tölli Marko7.50.560.50.5
30. Lampinen Ville77
30. Piippo Riku-Pekka7142
32. Risto Pasonen610.50.54
33. Joensuu Julius33
34. Vaenerberg Niko10.50.5
34. Ylipelkola Essi11
36. Väyrynen Antti0.50.5

Gubbe

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Kettunen Heikki3933836415036383435363845
🥈 Klemettinen Vesa386500.5500.5505050505035
🥉 Heikkilä Ossi328.5352838383545280.54536
4. Penttinen Jaakko3094129133234341453050
5. Hartman Janne30645454541354550
6. Rahkila Pyry2922810253630311633323229
7. Löfman Sami2822041284141334533
8. Hietala Jussi2460.55030312329410.541
9. Kämäräinen Marko23626112930292513270.51828
10. Mattila Tapio23436383232343131
11. Noponen Pekka220.536353641340.538
12. Itkonen Raimo195.533270.522121425122525
13. Hakamäki Matti1921833152592612200.51915
14. Korhonen Aku187272332162441452220
15. Haapakoski Marko1800.59192329241526340.5
16. Hytönen Kari17323133118181012151122
17. Lehtimäki Pasi170.50.534242816173021
18. Siitonen Jari166.50.55182120261282126
19. Kimmo Hytönen142120.5348212215130.516
20. Sillanpää Ilkka1301121240.52027110.5114
21. Ojala Mikko128.50.5347302631
22. Jussila Sami122.52540.50.5161711232411
23. Komonen Atte116.5320.51482735
24. Ilmonen Matti114303517311
25. Uljas Pekka10512282611131419
26. Hämynen Petri103.50.57330.532300.5
27. Pannula Anssi9919123201224
28. Piippo Riku-Pekka98333827
29. Liimatainen Heikki9628162923
30. Pitkänen Jari911924261210
31. Kareinen Tuomas901223592417
32. Annala Riku89.51716176782160.5
33. Tarmo Tyynelä88301261921
34. Korhonen Ali85210.5273330.5
35. Björkqvist Niklas824202830
35. Kirjanen Sami82161820613441
37. Törmälä Ville8125191027
38. Järvinen Jari73262021114
39. Lepo Mikko710.50.53634
39. Kai Reiman71311525
41. Sorri Pietari69.529170.5220.50.5
42. Peltokangas Kyösti693831
42. Uuttu Risto691511711326110.512
44. Saloniemi Jyrki68621101111513
45. Herranen Olli6431276
46. Paavola Kai56161327
47. Kari Mäki55.50.525129
47. Ketola Tarmo55.522190.514
49. Peltola Matti512328
50. Pesola Antti49181318
51. Näpänkangas Mika4791127
52. Kekoni Heikki44.510150.50.50.518
53. Etula Jani442519
54. Marttinen Tuomo427111410
54. Taskila Tuomas42132522
56. Kajarinne Petri4141
57. Liuha Jari3838
58. Lahtomäki Olli3636
58. Sompi Jani3636
60. Ahonen Teppo35.50.5140.50.520
61. Puroila Antti3434
62. Silvasti Heikki33.50.533
63. Koskinen Juha330.5320.5
64. Pitkänen Marko3131
65. Kuronen Tommi3030
66. Puttonen Jarmo2929
67. Hietaoja Juha27261
68. Väyrynen Antti2424
69. Kaitajärvi Jari230.5220.5
70. Koskinen Petteri1919
71. Kauppinen Tuomo18819
72. Rantala Jussi1616
73. Pietarila Seppo15375
74. Tonteri Ilkka1414
75. Erkki Linna1111
76. Katajisto Teemu10.50.510
77. Peura Jari10118
78. Hyvönen Esa66
79. Kajan Antti33
80. Kohvakka Tuomo211
81. Virtanen Make1.50.51
82. Huovila Tapani11
82. Ylänne Jari11
82. Nieminen Timo11
82. Korhonen Hannu11
82. Kämä Janne11
82. Nieminen Tommi11
82. Taskila Markus11
82. Roivas Pekka11
90. Luiro Hannes0.50.5
90. Esa Lehtinen0.50.5
90. Ahonen Timo0.50.5
90. Hartonen Marko0.50.5
90. Leppänen Antti0.50.5
90. Hämäläinen Keijo0.50.5
90. Jussila Jorma0.50.5
90. Lepo Vertti0.50.5
90. Sipponen Mika0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Särkkä Seppo1640.513132013171117202020
🥈 Rantapuska Seppo15017201517205172111117
🥉 Rasimus Siiri1352011171311118201311
4. Eräjärvi Jarmo10411110551598131513
5. Sormunen Jouko6421711111571
6. Malinen Sirpa6015201744
7. Tuominen Ilkka54.510.56915176
8. Kuhasalo Antti521012965775
9. Haveri-Heikkilä Matti5111567136561
10. Lepistö Harri435978441113
11. Hämäläinen Keijo40131710
12. Rajaniemi Vesa35.57181111690.5
13. Tolonen Juha352015
14. Hokkanen Anssi34381611021111
15. Virtanen Matti31119214103
16. Rauhamäki Kimmo296320
17. Ylänne Jari2811098
17. Kataja Markku288417311111
19. Peltola Heli250.50.513101
20. Pura Risto22139
21. Valta Matti211111311822
22. Hyvönen Esa201010
22. Pitkänen Jari201910
24. Liimatainen Heikki15.50.515
25. Peltonen Iida15510
25. Häkkinen Kari1578
25. Hämynen Timo1515
25. Mansikkaviita Riikka1587
25. Nieminen Tapio1515
30. Sompi Eero14911111
31. Konstari Elena1313
32. Häkkinen Kaapro1284
33. Ahonen Timo1147
33. Pekka Ottelin1111121111111
33. Peltonen Heikki1111
36. Aki Lehikoinen101135
37. Häkkinen Erkki99
38. Hytönen Veikko8111311
39. Raento Jaakko7.51210.5111
40. Kärkkäinen Tarja77
41. Pahkala Joonas66
41. Lajunen Jaakko651
41. Lammi Elina66
44. Laine Lauri541
44. Myllyharju Reino511111
44. Peltomäki Elli55
44. Mikko Saarinen520.50.511
48. Järvinen Mikael44
48. Paalanen Satu44
48. Manninen Jani431
51. Tero Pelkonen3.50.5111
52. Lavia Asta33
53. Helminen Pentti2.510.51
54. Kirsi Kihlström22
54. Kosunen Anu211
54. Rautavuoma Tapani211
57. Niemistö Juha11
57. Salonen Pinja11
57. Ijäs Jyrki11
57. Korhonen Ali11
57. Marjo Salovaara11
57. Anttonen Päivi11
57. Siirola-Kourunen Pia11
57. Ahtola-Salonen Saila11
57. Mynttinen Jarno11
66. Roivas Pekka0.50.5
66. Yläjärvi Marko0.50.5
66. Ahonen Teppo0.50.5
66. Nokkonen Timo0.50.5
66. Majaharju Pyry0.50.5
66. Majaharju Matias0.50.5
66. Kuusipohja Pekka0.50.5

Kurkotar

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Viberg Tuulia234.54545350.5354133
🥈 Korhonen Kati219242035202215221222317
🥉 Rantala Maria100172223181037
🥉 Kotkajuuri Anna10029111351626
5. Peltomäki Elli653233
6. Hyttinen Inkeri39.5240.5213
7. Rantanen Merja3838
8. Klemettinen Kaisa3232
9. Nina Mäki30.51490.57
10. Sorri Katja21.5210.5
11. Lavickova Michaela201415
12. Matilda Latvala18117
12. Taini Mia1818
14. Rantanen Maaret1789
15. Kestilä Eija981
15. Rantala Aino99
17. Maria Hoskari22
18. Väyrynen Aino11
18. Tuohimäki Katariina11
18. Lainkari Mari11
18. Venla Tiljander11
18. Hytönen Outi11
23. Näpänkangas Elsa0.50.5
23. Karjalainen Mikaela0.50.5

Nassikka

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
Ei kurkoilijoita... :(

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.