Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Saari Toni1402015132020171520
🥈 Kahelin Jouni1321017131115117410111717
🥉 Taanila Vesa1001717131120139
4. Ylinen Juho94.5110.58132092013
5. Syrjäläinen Arttu87201511131711
6. Hakuli Tommi81813105654178136
7. Saari Petri7213151091357
7. Saari Aki7220172015
9. Ilmonen Aleksi70.590.5789310915
10. Leinonen Pauli69.5201717150.5
11. Puroila Antti40243357115
12. Juho-Veikko Hytönen381010810
13. Peltola Samuli3615489
14. Heinonen Samuel320.597150.5
15. Oikarinen Lauri30.50.51713
16. Lahtinen Tuomo3017211
17. Laurila Jussi2911108
18. Huikko Petteri25.50.51015
19. Kalliokoski Jooseppi2362510
20. Kautto Lasse21.50.5867
21. Knuuttila Mikko2020
22. Critchley Will19568
23. Pohjola Lauri16150.50.5
24. Tuominen Lotta15.513350.53
25. Snellman Tomas13.51660.5
26. Oksanen Teemu1111
26. Sompi Jani1111
28. Koskinen Roope9.50.59
29. Piippo Riku-Pekka7.51420.5
29. Tölli Marko7.50.560.50.5
31. Lampinen Ville77
32. Risto Pasonen610.50.54
33. Ojala Mikko44
34. Joensuu Julius33
35. Vaenerberg Niko10.50.5
35. Ylipelkola Essi11
37. Väyrynen Antti0.50.5

Gubbe

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Klemettinen Vesa430.5500.5500.550505050503545
🥈 Kettunen Heikki408383641503638343536384550
🥉 Heikkilä Ossi358352838383545280.5453630
4. Penttinen Jaakko329412913323434145305021
5. Rahkila Pyry308281025363031163332322932
6. Hartman Janne30645454541354550
7. Hietala Jussi2840.55030312329410.54138
8. Löfman Sami2822041284141334533
9. Mattila Tapio2573638323234313123
10. Noponen Pekka256.536353641340.53836
11. Kämäräinen Marko24326112930292513270.5182818
12. Itkonen Raimo20933270.52212142512252514
13. Haapakoski Marko208.50.59192329241526340.529
14. Korhonen Aku20027233216244145222017
15. Lehtimäki Pasi195.50.53424281617302125
16. Hakamäki Matti1921833152592612200.519154
17. Siitonen Jari1900.5518212026128212624
18. Hytönen Kari1762313311818101215112213
19. Kimmo Hytönen168.5120.5348212215130.51627
20. Jussila Sami1382540.50.516171123241116
21. Sillanpää Ilkka130.51121240.52027110.51141
22. Ojala Mikko128.50.5347302631
23. Komonen Atte116.5320.51482735
24. Ilmonen Matti114303517311
25. Björkqvist Niklas110420283028
26. Pannula Anssi1091912320122410
27. Liimatainen Heikki1082816292312
28. Uljas Pekka106122826111314191
29. Hämynen Petri103.50.57330.532300.5
30. Piippo Riku-Pekka98333827
31. Järvinen Jari9326202111420
32. Pitkänen Jari911924261210
32. Korhonen Ali91210.5273330.56
34. Annala Riku90.51716176782160.51
35. Kareinen Tuomas901223592417
36. Tarmo Tyynelä88301261921
37. Kari Mäki86.50.52512931
38. Kirjanen Sami851618206134413
39. Pesola Antti8318131834
40. Törmälä Ville8125191027
41. Kai Reiman71311525
41. Lepo Mikko710.50.53634
43. Saloniemi Jyrki706211011115132
44. Sorri Pietari69.529170.5220.50.5
45. Peltokangas Kyösti693831
45. Uuttu Risto691511711326110.5121
47. Herranen Olli6431276
48. Lahtomäki Olli623626
48. Näpänkangas Mika629112715
50. Paavola Kai56161327
51. Ketola Tarmo55.522190.514
52. Etula Jani5225198
53. Peltola Matti512328
54. Marttinen Tuomo4971114107
55. Kekoni Heikki44.510150.50.50.518
56. Taskila Tuomas42132522
57. Kajarinne Petri4141
58. Liuha Jari3838
59. Ahonen Teppo36.50.5140.50.5201
60. Sompi Jani3636
61. Puroila Antti3434
62. Silvasti Heikki33.50.533
63. Koskinen Juha330.5320.5
63. Nurminen Joonas3333
65. Pitkänen Marko3131
66. Kuronen Tommi3030
67. Puttonen Jarmo2929
68. Hietaoja Juha27261
69. Väyrynen Antti2424
70. Kaitajärvi Jari230.5220.5
71. Koskinen Petteri1919
72. Kauppinen Tuomo18819
73. Rantala Jussi1616
74. Pietarila Seppo15375
75. Tonteri Ilkka1414
76. Alvoittu Petri1111
76. Peura Jari111181
76. Erkki Linna1111
79. Katajisto Teemu10.50.510
80. Hyvönen Esa66
81. Ahonen Arto55
82. Kajan Antti33
83. Kohvakka Tuomo211
83. Ylänne Jari211
85. Virtanen Make1.50.51
85. Nieminen Timo1.510.5
87. Korhonen Hannu11
87. Nieminen Tommi11
87. Taskila Markus11
87. Roivas Pekka11
87. Kämä Janne11
87. Huovila Tapani11
93. Ahonen Timo0.50.5
93. Luiro Hannes0.50.5
93. Hämäläinen Keijo0.50.5
93. Jussila Jorma0.50.5
93. Hartonen Marko0.50.5
93. Sipponen Mika0.50.5
93. Leppänen Antti0.50.5
93. Lepo Vertti0.50.5
93. Esa Lehtinen0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Särkkä Seppo1730.51313201317111720202020
🥈 Rantapuska Seppo151172015172051721111176
🥉 Rasimus Siiri1352011171311118201311
4. Eräjärvi Jarmo10411110551598131513
5. Sormunen Jouko65217111115711
6. Kuhasalo Antti6110129657759
7. Malinen Sirpa6015201744
8. Tuominen Ilkka55.510.569151761
9. Lepistö Harri53597844111311
10. Haveri-Heikkilä Matti5111567136561
11. Hämäläinen Keijo40131710
12. Rajaniemi Vesa387181111690.53
13. Tolonen Juha352015
14. Hokkanen Anssi343816110211111
15. Pitkänen Jari33191013
16. Virtanen Matti321192141031
17. Rauhamäki Kimmo296320
18. Peltonen Heikki281117
18. Kataja Markku2884173111111
18. Ylänne Jari2811098
21. Peltola Heli250.50.513101
22. Mansikkaviita Riikka23878
23. Pura Risto22139
24. Valta Matti2111113118221
25. Hyvönen Esa201010
26. Liimatainen Heikki15.50.515
27. Hämynen Timo1515
27. Kohvakka Tuomo1515
27. Sompi Eero159111111
27. Peltonen Iida15510
27. Nieminen Tapio1515
27. Häkkinen Kari1578
33. Konstari Elena1313
33. Ahonen Timo13472
35. Häkkinen Kaapro1284
36. Pekka Ottelin11111211111111
36. Aki Lehikoinen1111351
38. Matilda Latvala1010
39. Häkkinen Erkki99
39. Hytönen Veikko91113111
41. Raento Jaakko8.51210.51111
42. Kärkkäinen Tarja77
42. Venla Tiljander77
44. Lammi Elina66
44. Pahkala Joonas66
44. Lajunen Jaakko651
44. Mynttinen Jarno615
44. Myllyharju Reino6111111
49. Peltomäki Elli55
49. Mikko Saarinen520.50.511
49. Laine Lauri541
52. Järvinen Mikael44
52. Viianen Jenna44
52. Manninen Jani431
52. Paalanen Satu44
56. Tero Pelkonen3.50.5111
56. Helminen Pentti3.510.511
58. Lavia Asta33
59. Rautavuoma Tapani211
59. Kosunen Anu211
59. Kirsi Kihlström22
59. Ijäs Jyrki211
63. Anttonen Päivi11
63. Siirola-Kourunen Pia11
63. Ahtola-Salonen Saila11
63. Korhonen Ali11
63. Niemistö Juha11
63. Marjo Salovaara11
63. Salonen Pinja11
70. Majaharju Pyry0.50.5
70. Ahonen Teppo0.50.5
70. Nokkonen Timo0.50.5
70. Majaharju Matias0.50.5
70. Kuusipohja Pekka0.50.5
70. Yläjärvi Marko0.50.5
70. Roivas Pekka0.50.5
70. Väliheikki Julia0.50.5

Kurkotar

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
🥇 Viberg Tuulia275.54545350.535413341
🥈 Korhonen Kati22624203520221522122231722
🥉 Kotkajuuri Anna10029111351626
🥉 Rantala Maria100172223181037
5. Klemettinen Kaisa673235
6. Peltomäki Elli653233
7. Hyttinen Inkeri40.5240.52131
8. Rantanen Merja3838
9. Rantanen Maaret368919
10. Nina Mäki311490.570.5
11. Sorri Katja21.5210.5
12. Lavickova Michaela201415
13. Matilda Latvala18117
13. Taini Mia1818
15. Rantala Aino99
15. Kestilä Eija981
15. Taanila Marjo99
18. Maria Hoskari22
19. Venla Tiljander11
19. Lainkari Mari11
19. Hytönen Outi11
19. Väyrynen Aino11
19. Tuohimäki Katariina11
19. Ylipelkola Essi11
25. Karjalainen Mikaela0.50.5
25. Näpänkangas Elsa0.50.5

Nassikka

NimiYht.27.94.1011.1018.1025.101.118.1115.1122.1129.115.1213.12
Ei kurkoilijoita... :(

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.