Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Syrjäläinen Topi14020202020202020
🥈 Lindqvist Arttu73101010111715
🥉 Eerola Mikko6017111517
4. Heinonen Samuel55.5100.5131517
5. Kautto Lasse5413817727
6. Saari Toni5111153913
7. Leppäsalmi Topi49.590.511161111
8. Peltola Samuli36711810
9. Takanen Lari351520
10. Saari Aki28.515130.5
11. Väyrynen Antti2595110
12. Puroila Antti226619
13. Anttonen Antti21813
14. Ylinen Juho1717
14. Sulkula Ilari1717
14. Syrjäläinen Arttu1717
17. Varis Henry15.5100.55
17. Ilmonen Aleksi15.50.515
17. Hakuli Tommi15.50.5618
20. Huikko Petteri1515
21. Lahtinen Tuomo1313
21. Parkkinen Jarno1313
21. Kymäläinen Severi1313
24. Föhr Tero1111
25. Sulkula Paulus99
25. Rauturier Maxime99
25. Rokka Tuomas99
28. Taanila Vesa80.50.57
28. Oikarinen Lauri88
30. Karjalainen Teemu77
31. Pohjola Lauri66
32. Koivisto Antton55
33. Sulkula Anton44
33. Karjalainen Otto44
35. Korhonen Konsta11
35. Malinen Vinski11
37. Niemelä Mikael0.50.5
37. Korhonen Eero0.50.5
37. Rajaniemi Vesa0.50.5
37. Piippo Riku-Pekka0.50.5
37. Senttula Tuukka0.50.5

Gubbe

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Kettunen Heikki32150503536505050
🥈 Kahelin Jouni2884541384113384131
🥉 Sompi Jani2592827363233363829
4. Karjalainen Teemu247354550354141
5. Klemettinen Vesa206453631173245
6. Penttinen Jaakko2002538303826934
7. Tölli Marko174314134122333
8. Heikkilä Ossi173311933262935
9. Hulkko Juuso16626221281283327
10. Mattila Tapio154253025113132
11. Noponen Pekka1423525133435
12. Paalatie Panu1392713123183225
13. Hartman Janne12033273327
14. Ahola Janne1180.54141350.5
15. Rossi Janne109.526281240.530
16. Kareinen Tuomas1081314231825114
17. Hietala Jussi107293024123
17. Haapakoski Marko1073023143019
19. Pesola Antti97323431
20. Sorri Pietari96.52115263310.5
21. Heiskanen Ilkka94362929
22. Puttonen Jake93293628
23. Etula Sami861917191021
24. Joentausta Pontus85201231328
25. Pitkänen Jari821791212023
25. Mäki Kari82627312259
27. Luiro Hannes742328220.50.5
28. Korhonen Aku71281322141110
29. Annala Riku70.510169191150.5
30. Björkqvist Niklas6612211617
31. Rahkila Pyry641242217
31. Ilmonen Matti6424244102
33. Itkonen Raimo631681524
34. Leppänen Antero622834
35. Jussi Virkajärvi590.570.5201822
36. Peura Jari58.514100.5114118
37. Hakamäki Matti491221141163
38. Kämäräinen Marko45.5201190.55
39. Lehtimäki Pasi442111111
40. Pietarila Seppo431211812
40. Törmälä Ville4324181
42. Jussila Sami425111115108
43. Jussila Jorma4181320
44. Marttinen Tuomo39191217
45. Uljas Pekka37151111117
46. Järvenpää Esa362214
47. Korhonen Ali35.51111220.5
48. Pitkänen Marko3434
49. Puroila Antti3131
50. Reiman Kai3030
50. Jussila Jari3044181651
52. Niemelä Mikael2727
52. Pannula Anssi271827
54. Herranen Olli251861
55. Liimatainen Heikki248115
55. Maasilta Ilari243117156
57. Puttonen Jarmo2222
58. Söderström Daniel21.5210.5
59. Pohjola Olli-Pekka20.5200.5
60. Kirjanen Sami16.57110.516
61. Partanen Janne1616
61. Kahelin Janne1616
63. Tormälä Ville1515
64. Leppänen Antti1414
64. Anttila Johannes1414
66. Timonen Matti1313
67. Esa Jurva12161112
68. Saloniemi Jyrki10.5611110.5
69. Tonteri Ilkka10127
70. Etula Jani9711
70. Peltokangas Kyösti99
72. Valkonen Arto7151
73. Näpänkangas Mika55
74. Kolunsarka Ari413
75. Kohvakka Tuomo2.50.511
75. Anttila Jouni2.510.51
77. Puntanen Jari211
77. Södeström Daniel22
79. Lehtimäki Jussi1.510.5
80. Moilanen Mikko11
80. Valkonen Eero11
80. Vesisenaho Mikko11
80. Kauppinen Tuomo11
80. Karkiainen Hetaliina11
80. Häkkinen Juha11
86. Eräjärvi Jarmo0.50.5
86. Hourula Teemu0.50.5
86. Hämäläinen Ari0.50.5
86. Kataja Markku0.50.5
86. Joensuu Timo0.50.5
86. Jokela Oula0.50.5
86. Antti Jutila0.50.5
86. Korhonen Hannu0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Särkkä Seppo195.50.530303030252525
🥈 Rantapuska Seppo12322122511530171
🥉 Tolonen Juha121.50.51917253030
4. Rauhamäki Kimmo93.51025130.51141515
5. Lahti Jaakko882581722133
6. Kuhasalo Antti7781711141197
7. Risto Pura6711122210111
8. Turunen Juha60.510819220.51
9. Kananen Mika5614615129
10. Ahonen Timo55.51231131790.5
11. Hämynen Timo538171711513
12. Kekoni Heikki523022
13. Rautavuoma Tapani51151511271
14. Tuominen Ilkka481313911119
15. Liimatainen Heikki47141914
15. Korhonen Hannu472225
17. Hulkko Veli-Matti46.50.51191214
18. Sompi Eero45913131117
19. Sormunen Jouko3710.5110.51122
20. Mansikkaviita Riikka351322
20. Ylänne Jari3519610
22. Lepistö Harri311451011
23. Uuttu Risto28171111115
24. Rajaniemi Vesa25.56110.5818
25. Lainkari Mari257117
26. Jari Jurvakainen2311111
26. Salonen Hannu235115362
28. Kirjanen Sami2222
28. Eräjärvi Jarmo22220.560.5101
30. Haveri-Heikkilä Matti2141911311
31. Kohvakka Tuomo19514
32. Häkkinen Kaapro18126
32. Soimasuo Juhani18198
32. Nopanen Ismo18111114
35. Niittymäki Antti16.571110.56
36. Peura Pekka15.50.52112
37. Peltola Heli1578
37. Iitti Jukka1517421
37. Korhonen Ali1515
37. Lehtimäki Pasi1515
41. Humppi Susan14.51110.5110
42. Nieminen Tapio1313
43. Valta Matti12.50.51611111
44. Kahelin Anne110.540.5114
45. Rantala Timo1010
45. Jokela Oula1010
47. Malinen Sirpa99
47. Kataja Markku90.5411110.5
47. Myllyharju Reino951111
50. Virtanen Matti8311111
51. Ottelin Pekka7.50.51111111
52. Korhonen Harri6.51110.512
53. Lepo Tarja60.550.5
54. Rautiainen Ilkka514
55. Lehikoinen Aki44
56. Turpeinen Timo33
57. Kujanen Johanna2.50.511
58. Saari Keijo20.50.51
58. Jalovaara Olli-Pekka22
58. Laitinen Kari22
61. Miettinen Jasmin11
61. Lilja Sari10.50.5
61. Ahtola-Salonen Saila11
61. Warwick Minna11
61. Siirola-Kourunen Pia11
61. Lauri Tanja11
61. Anttila Jouni11
61. Saarinen Marko11
61. Pahkala Joonas11
61. Lahtinen Ulla11
61. Kosunen Anu11
61. Haavanlammi Arto11
61. Pietarila Riina11
61. Pelkonen Tero11
61. Anttila Johannes11
76. Ojala Mikko0.50.5
76. Häkkinen Juha0.50.5
76. Gull Mikael0.50.5
76. Laasonen Hannes0.50.5
76. Pannula Anssi0.50.5
76. Kimmo Kaario0.50.5
76. Kahelin Janne0.50.5

Kurkotar

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Rantanen Merja16945365038
🥈 Joensuu Marttiina118.50.532293126
🥉 Korhonen Kati1139171119102621
4. Klemettinen Veera833845
5. Rantanen Maaret57115111911
6. Peltomäki Elli563224
7. Taini Mia461630
8. Joensuu Laura452520
9. Virkajärvi Heta351817
10. Donner Janina3434
11. Janosikova Tereza3333
12. Ukskoski Karoliina3232
13. Närhi Anna2929
14. Tuominen Lotta24.510.51211
15. Ketonen Laura21.5619130.51
16. Laakkonen Elina2110317
17. Karkiainen Helmi2020
18. Karjalainen Venla-Linnea101144
19. Lilja Riikka77
19. Ylipelkola Essi734
21. Taini Elli55
22. Näpänkangas Elsa33
23. Hietala Miina211
23. Karjalainen Linnea22
25. Raasakka Maija11
25. Tupitsa Milla11
25. Sara Sorri11
25. Linnainmaa Katja11
25. Rokala Erica11
25. Uus-Mäkelä Anniina11
31. Lahti Eve0.50.5
31. Lahti Liida0.50.5
31. Multala Essi0.50.5

Nassikka

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Klemettinen Simo150.534350.54536
🥈 Virkajärvi Aapo955045
🥉 Jutila Aleksi472621
4. Sivill Tommi4545
5. Kuronen Aapo2727
6. Kahelin Janne88

Lainsuojattomat

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Häkkinen Erkki71111111
🥇 Mutka Jouni71111111
🥇 Ijäs Jyrki71111111
4. Saarivaara Tuuli6111111
4. Karjalainen Antti6111111
4. Ahonen Teppo6111111
4. Karjalainen Samuli6111111
8. Jääskeläinen Vesa511111
8. Laine Lauri511111
8. Kovanen Sauli511111
8. Alaoja Vilhelmiina511111
8. Korhonen Eero511111
13. Inkilä Reetu41111
13. Lahti Anssi41111
15. Taini Elli3111
15. Taini Juha3111
15. Hjelt Tuomas3111
15. Manninen Esa3111
15. Mynttinen Jarno3111
20. Sorri Katja211
20. Peltola Heli211
20. Hietala Vilho211
20. Pöyhönen Sami211
20. Joensuu Laura211
20. Henriksson Matti211
20. Lehtimäki Pasi211
20. Kestilä Eija211
28. Toivo Roosa11
28. Lammi Elina11
28. Pannula Anssi11
28. Nättiaho Elmeri11
28. Lepo Tarja11
28. Joentausta Pontus11
28. Reiman Kai11
28. Lehtimäki Juha11
28. Piippo Riku-Pekka11
28. Tuomas Hjält11
28. Salovaara Marjo11
28. Wilhelmiina Alaoja11
28. Asmundela Tuulikki11
28. Asmundela Saara11
28. Sara Sorri11
28. Kohvakka Tuomo11
28. Heino Iivari11
28. Heikkilä Mikko11
28. Matilainen Juha11
28. Itkonen Raimo11
28. Lauttamus Juha11
28. Saikkonen Ilari11
28. Hämynen Petri11
28. Rautiainen Ilkka11

Kurkoilijoita/Kurkoiluja tällä kaudella

SarjaKurkoilijoitaKurkoiluja
Kurko4195
Gubbe93350
SuperGubbe82294
HelppoElämä3865
Kurkotar3373
Nassikka612
Lainsuojattomat51133
Yhteensä:3441022

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.