Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Syrjäläinen Topi1602020202020202020
🥈 Lindqvist Arttu1011010101117151711
🥉 Eerola Mikko801711151720
4. Heinonen Samuel70.5100.513151715
5. Saari Toni641115391313
6. Kautto Lasse5413817727
7. Leppäsalmi Topi49.590.511161111
8. Anttonen Antti3681315
8. Peltola Samuli36711810
10. Takanen Lari351520
11. Malinen Vinski3111317
12. Rokka Tuomas299119
13. Saari Aki28.515130.5
14. Hakuli Tommi25.50.561810
15. Väyrynen Antti2595110
16. Puroila Antti226619
17. Syrjäläinen Arttu1717
17. Ylinen Juho1717
17. Sulkula Ilari1717
20. Varis Henry15.5100.55
20. Ilmonen Aleksi15.50.515
22. Huikko Petteri1515
23. Kymäläinen Severi1313
23. Parkkinen Jarno1313
23. Lahtinen Tuomo1313
26. Föhr Tero11.5110.5
27. Rauturier Maxime99
27. Sulkula Paulus99
29. Oikarinen Lauri88
29. Väisänen Lenni88
29. Taanila Vesa80.50.57
32. Korhonen Eero7.50.57
33. Karjalainen Teemu77
34. Pohjola Lauri66
35. Koivisto Antton55
36. Karjalainen Otto44
36. Sulkula Anton44
38. Korhonen Konsta1.510.5
39. Piippo Riku-Pekka0.50.5
39. Niemelä Mikael0.50.5
39. Rajaniemi Vesa0.50.5
39. Senttula Tuukka0.50.5

Gubbe

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Kettunen Heikki321.5505035365050500.5
🥈 Kahelin Jouni2884541384113384131
🥉 Sompi Jani28328273632333638294534
4. Penttinen Jaakko28225383038269345041
5. Karjalainen Teemu247354550354141
6. Klemettinen Vesa24445363117324538
7. Tölli Marko2403141341223331650
8. Heikkilä Ossi20831193326293535
9. Noponen Pekka20335251334353031
10. Hulkko Juuso1962622128128332731
11. Mattila Tapio18325302511313229
12. Hietala Jussi1752930241233236
12. Paalatie Panu1752713123183225928
14. Kareinen Tuomas17013142318251142835
15. Rossi Janne166.526281240.5302433
16. Haapakoski Marko15430231430192324
17. Etula Sami13819171910212527
18. Pesola Antti12932343132
19. Pitkänen Jari12517912120232221
20. Hartman Janne12033273327
21. Ahola Janne1180.54141350.5
22. Korhonen Aku1022813221411102113
23. Sorri Pietari972115263310.50.5
24. Annala Riku95.510169191150.525
25. Heiskanen Ilkka94362929
26. Puttonen Jake93293628
27. Mäki Kari9262731225910
28. Marttinen Tuomo911912172626
29. Jussi Virkajärvi90.50.570.52018221319
30. Joentausta Pontus85201231328
31. Rahkila Pyry84124221720
32. Hakamäki Matti8012211411631418
33. Kämäräinen Marko78.5201190.551914
34. Peura Jari7814100.5114118812
34. Itkonen Raimo78168152415
36. Pannula Anssi7718272723
37. Luiro Hannes742328220.50.5
38. Björkqvist Niklas6612211617
39. Ilmonen Matti6424244102
40. Jussila Jorma638132022
41. Leppänen Antero622834
42. Jussila Sami565111115108511
43. Pietarila Seppo5112118128
43. Liimatainen Heikki5181151116
45. Korhonen Ali50.51111220.515
46. Leppänen Antti481434
47. Uljas Pekka461511111179
48. Lehtimäki Pasi442111111
49. Törmälä Ville4324181
50. Herranen Olli42186117
51. Etula Jani3871129
52. Järvenpää Esa362214
53. Pitkänen Marko3434
54. Puroila Antti3131
55. Jussila Jari3044181651
55. Reiman Kai3030
57. Niemelä Mikael2727
58. Maasilta Ilari243117156
58. Esa Jurva2416111275
60. Kirjanen Sami22.57110.5166
61. Puttonen Jarmo2222
62. Söderström Daniel21.5210.5
63. Pohjola Olli-Pekka20.5200.5
64. Kahelin Janne1616
64. Partanen Janne1616
66. Tormälä Ville1515
67. Anttila Johannes1414
68. Timonen Matti1313
69. Saloniemi Jyrki10.5611110.5
70. Tonteri Ilkka10127
71. Peltokangas Kyösti9.590.5
72. Kohvakka Tuomo8.50.5116
73. Kolunsarka Ari8134
74. Valkonen Arto7151
75. Näpänkangas Mika55
75. Moilanen Mikko514
77. Anttila Jouni2.510.51
78. Södeström Daniel22
78. Puntanen Jari211
80. Lehtimäki Jussi1.510.5
81. Vesisenaho Mikko11
81. Kauppinen Tuomo11
81. Valkonen Eero11
81. Häkkinen Juha11
81. Karkiainen Hetaliina11
86. Jokela Oula0.50.5
86. Antti Jutila0.50.5
86. Joensuu Timo0.50.5
86. Eräjärvi Jarmo0.50.5
86. Hämäläinen Ari0.50.5
86. Hourula Teemu0.50.5
86. Kataja Markku0.50.5
86. Korhonen Hannu0.50.5
86. Väisänen Lenni0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Särkkä Seppo2250.530303030252525730
🥈 Rantapuska Seppo166221225115301713015
🥉 Tolonen Juha156.50.519172530301025
4. Rauhamäki Kimmo1251025130.51141515258
5. Kuhasalo Antti10781711141197229
6. Turunen Juha94.510819220.511519
7. Lahti Jaakko882581722133
8. Hämynen Timo8781717115131917
9. Risto Pura841112221011117
10. Hulkko Veli-Matti690.511912140.522
11. Sompi Eero689131311171212
12. Ahonen Timo66.51231131790.511
13. Kananen Mika621461512915
14. Tuominen Ilkka611313911119114
15. Kekoni Heikki523022
16. Rautavuoma Tapani51151511271
17. Sormunen Jouko5010.5110.511220.513
18. Liimatainen Heikki47141914
18. Korhonen Hannu472225
20. Uuttu Risto46171111115911
21. Mansikkaviita Riikka351322
21. Ylänne Jari3519610
23. Iitti Jukka3317421810
23. Kohvakka Tuomo3351414
25. Lepistö Harri311451011
26. Haveri-Heikkilä Matti264191131160.5
27. Rajaniemi Vesa25.56110.5818
28. Lainkari Mari257117
29. Korhonen Harri23.51110.512134
30. Jari Jurvakainen2311111
30. Salonen Hannu235115362
32. Eräjärvi Jarmo22220.560.5101
32. Kirjanen Sami2222
34. Kataja Markku19.50.5411110.556
35. Valta Matti180.5161111143
35. Häkkinen Kaapro18126
35. Soimasuo Juhani18198
35. Nopanen Ismo18111114
39. Niittymäki Antti16.571110.56
40. Peura Pekka15.50.52112
41. Lehtimäki Pasi1515
41. Peltola Heli1578
41. Korhonen Ali1515
44. Humppi Susan14.51110.5110
45. Nieminen Tapio1313
46. Kahelin Anne11.50.540.51140.5
47. Virtanen Matti113111113
48. Jokela Oula1010
48. Rantala Timo1010
50. Rautiainen Ilkka91422
50. Myllyharju Reino951111
50. Malinen Sirpa99
53. Ottelin Pekka7.50.51111111
54. Lahti Eve77
55. Lepo Tarja60.550.5
56. Lehikoinen Aki44
57. Turpeinen Timo33
57. Saari Keijo30.50.511
59. Kujanen Johanna2.50.511
60. Laitinen Kari22
60. Jalovaara Olli-Pekka22
62. Lauri Tanja11
62. Kosunen Anu11
62. Pelkonen Tero11
62. Lilja Sari10.50.5
62. Ahtola-Salonen Saila11
62. Warwick Minna11
62. Siirola-Kourunen Pia11
62. Miettinen Jasmin11
62. Saarinen Marko11
62. Pahkala Joonas11
62. Haavanlammi Arto11
62. Anttila Johannes11
62. Pietarila Riina11
62. Anttila Jouni11
62. Lahtinen Ulla11
77. Laasonen Hannes0.50.5
77. Kimmo Kaario0.50.5
77. Pannula Anssi0.50.5
77. Gull Mikael0.50.5
77. Ojala Mikko0.50.5
77. Kahelin Janne0.50.5
77. Häkkinen Juha0.50.5

Kurkotar

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Rantanen Merja2144536503845
🥈 Joensuu Marttiina197.50.5322931264138
🥉 Korhonen Kati125917111910262112
4. Rantanen Maaret941151119111720
5. Peltomäki Elli89322433
6. Klemettinen Veera833845
7. Taini Mia461630
7. Ketonen Laura46619130.51187
9. Joensuu Laura452520
10. Virkajärvi Heta351817
11. Tuominen Lotta34.510.5121110
12. Donner Janina3434
13. Janosikova Tereza3333
14. Ukskoski Karoliina3232
15. Närhi Anna2929
16. Laakkonen Elina24103173
17. Karkiainen Helmi2020
18. Karjalainen Venla-Linnea101144
19. Ylipelkola Essi734
19. Lilja Riikka77
21. Taini Elli55
22. Näpänkangas Elsa33
23. Karjalainen Linnea2.520.5
24. Hietala Miina211
25. Uus-Mäkelä Anniina11
25. Linnainmaa Katja11
25. Rokala Erica11
25. Raasakka Maija11
25. Sara Sorri11
25. Tupitsa Milla11
31. Lahti Liida0.50.5
31. Multala Essi0.50.5
31. Lahti Eve0.50.5
31. Sorri Katja0.50.5

Nassikka

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Klemettinen Simo150.534350.54536
🥈 Jutila Aleksi11326213630
🥉 Virkajärvi Aapo955045
4. Sivill Tommi4545
5. Kuronen Aapo2727
6. Kahelin Janne88

Lainsuojattomat

NimiYht.7.10.14.10.21.10.28.10.4.11.11.11.18.11.25.11.2.12.9.12.
🥇 Ijäs Jyrki8111111111
🥇 Häkkinen Erkki8111111111
🥉 Saarivaara Tuuli71111111
🥉 Mutka Jouni71111111
🥉 Ahonen Teppo71111111
6. Laine Lauri6111111
6. Kovanen Sauli6111111
6. Karjalainen Antti6111111
6. Karjalainen Samuli6111111
6. Jääskeläinen Vesa6111111
11. Lahti Anssi511111
11. Korhonen Eero511111
11. Alaoja Vilhelmiina511111
14. Hjelt Tuomas41111
14. Inkilä Reetu41111
14. Henriksson Matti41111
17. Manninen Esa3111
17. Taini Juha3111
17. Mynttinen Jarno3111
17. Taini Elli3111
21. Hietala Vilho211
21. Kestilä Eija211
21. Sorri Katja211
21. Lehtimäki Pasi211
21. Hämynen Petri211
21. Joensuu Laura211
21. Pöyhönen Sami211
21. Peltola Heli211
21. Nättiaho Elmeri211
30. Lammi Elina11
30. Lepo Tarja11
30. Piippo Riku-Pekka11
30. Joentausta Pontus11
30. Reiman Kai11
30. Pannula Anssi11
30. Rautiainen Ilkka11
30. Lehtimäki Juha11
30. Heino Iivari11
30. Toivo Roosa11
30. Salovaara Marjo11
30. Wilhelmiina Alaoja11
30. Asmundela Tuulikki11
30. Asmundela Saara11
30. Sara Sorri11
30. Kohvakka Tuomo11
30. Tuomas Hjält11
30. Heikkilä Mikko11
30. Matilainen Juha11
30. Itkonen Raimo11
30. Lauttamus Juha11
30. Saikkonen Ilari11
30. Vieda Lusa11

Kurkoilijoita/Kurkoiluja tällä kaudella

SarjaKurkoilijoitaKurkoiluja
Kurko42111
Gubbe94416
SuperGubbe83339
HelppoElämä4277
Kurkotar3486
Nassikka614
Lainsuojattomat52149
Yhteensä:3531192

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.