Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Saari Toni91.51313200.5151317
🥈 Kahelin Jouni821110151710811
🥉 Lahtinen Tuomo812011131720
4. Leinonen Pauli7810172017104
5. Kautto Lasse7085131311515
6. Syrjäläinen Arttu52.517150.520
7. Ylinen Juho37.520170.5
8. Peltola Samuli356920
9. Karjalainen Teemu330.5880.597
10. Saari Aki24159
11. Pohjola Lauri22.51570.5
12. Heinonen Samuel22913
13. Syrjäläinen Topi211110
13. Puroila Antti216825
15. Tölli Marko190.50.51143
16. Critchley Will1596
16. Sulkula Ilari1515
18. Laurila Jussi1468
19. Koskinen Roope13.5940.5
20. Oikarinen Lauri1111
21. Saari Petri10.50.537
22. Barnett Andrew1010
22. Sulkula Anton1010
24. Piippo Riku-Pekka77
24. Koivisto Antton77
24. Teivaanmäki Pekka77
27. Ketonen Laura22
28. Mäki Kari11
29. Luiro Hannes0.50.5
29. Jaffe Patrick0.50.5
29. Varis Henry0.50.5

Gubbe

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Liuha Jari29350365045363838
🥈 Heikkilä Ossi26735383835414535
🥉 Kettunen Heikki209.50.55034344150
4. Puttonen Jarmo2074133385045
5. Pannula Anssi19829242827293229
6. Klemettinen Vesa195.535413845360.5
7. Haapakoski Marko18726252525243527
8. Mattila Tapio147.5383336260.514
9. Törmälä Ville1413496342731
10. Rahkila Pyry13833292712325
11. Annala Riku136.50.53213302536
12. Löfman Tomi1361929282634
13. Siitonen Jari12413117322833
14. Paavola Kai10530303312
15. Korhonen Aku9828231813412
16. Reiman Kai94413419
17. Ahonen Teppo922211242087
18. Kimmo Hytönen892716171019
18. Ilmonen Matti89331920116
20. Hietala Jussi88.5240.53133
21. Katajisto Teemu88412126
22. Noponen Pekka862732522
23. Kämäräinen Marko842019155718
24. Ahola Janne774532
25. Piippo Riku-Pekka764531
26. Kareinen Tuomas7220262114
27. Itkonen Raimo7092222152
28. Hakamäki Matti6810420114172
28. Lehtimäki Pasi68211724141
30. Alvoittu Petri6731279
30. Jussila Sami6717181018121
32. Sorri Pietari66713523
32. Penttinen Jaakko663432
34. Lepo Mikko64.50.53529
35. Rossi Janne620.50.51121128
36. Mäki Kari58828616
37. Saari Petri5050
37. Stenbacka Oscar5050
39. Komonen Atte492326
40. Nurminen Joonas46.50.52224
40. Jokela Pekka46.50.5162010
42. Uljas Pekka45.54819130.51
43. Korhonen Ali4411111120
44. Kekoni Heikki43251512
45. Hartman Janne4141
46. Näpänkangas Mika3822115
47. Sillanpää Ilkka36.515210.5
48. Koskinen Juha3636
48. Puroila Antti3636
50. Leino Eero34.50.52113
51. Peura Jari343781015
52. Kuronen Tommi3333
53. Lahtomäki Olli31.50.531
54. Riikonen Jarno3030
55. Tonteri Ilkka29.5110.5117
56. Saloniemi Jyrki28.59215110.5
57. Liimatainen Heikki27.50.5513711
57. Kirjanen Sami27.512121110.5
59. Etula Jani22616
59. Pitkänen Jari22164911
61. Björkqvist Niklas1818
62. Vesala Antti16151
63. Jutila Antti14.5140.5
64. Herranen Olli11191
65. Hännikäinen Mikko10.50.510
66. Marttinen Tuomo871
66. Paalatie Panu853
66. Tuppurainen Ville88
66. Korhonen Hannu88
66. Tormälä Ville88
71. Ketola Tarmo5.550.5
71. Suuronen Ilari5.521110.5
73. Hämynen Petri41111
74. Jantunen Atte33
75. Timonen Matti211
76. Jääskeläinen Vesa10.50.5
76. Kohvakka Tuomo11
76. Laitinen Viljami11
76. Pura Risto11
76. Kauppinen Tuomo11
76. Haggren Joonas11
82. Koskinen Jukka0.50.5
82. Rauhamäki Kimmo0.50.5
82. Pohjola Lauri0.50.5
82. Hjelt Tuomas0.50.5
82. Reiman Timo0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Rantapuska Seppo7617172091111
🥈 Rasimus Siiri471201205
🥉 Kahelin Janne351520
4. Hokkanen Anssi34111101461
5. Hämäläinen Keijo3112010
6. Tolonen Juha2713131
7. Manninen Esa2615101
8. Eräjärvi Jarmo24.531170.5111
9. Paalatie Panu23.5110.5120
10. Häkkinen Erkki2341171
11. Kuhasalo Antti2213711
12. Ylänne Jari2011153
12. Särkkä Seppo2020
12. Ijäs Jyrki2011711
15. Salonen Hannu1913537
15. Rauhamäki Kimmo192188
17. Kestilä Eija18.51150.511
18. Uuttu Risto17521621
18. Puikkonen Janika179251
18. Janne Syrjäläinen1717
18. Kumara Heikki1717
22. Jantunen Atte16.50.5115
23. Ahonen Timo164111
24. Bäck Mikael1515
24. Lepistö Harri151101111
24. Haveri-Heikkilä Matti15921111
24. Sorri Katja1515
28. Pura Risto14113
28. Leino Eero14419
28. Lehikoinen Aki14281111
31. Lammi Elina1313
31. Senttula Jaakko13310
31. Jyväsjärvi Tapio1313
31. Virtanen Matti1311110
31. Itkonen Raimo1313
36. Rajaniemi Vesa12.59110.51
37. Hulkko Juuso12111
38. Saarivaara Jyrki11.50.511
39. Mansikkaviita Riikka1111
39. Rautavuoma Tapani1111
39. Sompi Eero11551
42. Lilja Sari1010
42. Kohvakka Tuomo1019
42. Malinen Sirpa10181
42. Tuominen Ilkka101117
46. Valta Matti91131111
46. Levänen Juho99
48. Noponen Pekka88
48. Pakkala Pigga88
48. Häkkinen Kari871
48. Kataja Markku8611
48. Hahn Olivia88
48. Paukku Ismo88
54. Rannila Venla77
54. Kestilä Eijä77
54. Peltola Heli761
57. Ottelin Pekka6111111
57. Hyvönen Hannu66
57. Kankainen Venla66
57. Hulkko Veli-Matti66
57. Raento Jaakko6111111
57. Sormunen Jouko6111111
63. Turpeinen Timo55
64. Saari Miia4.50.54
65. Häkkinen Kaapro44
65. Hietala Vilho44
67. Laasonen Hannes3.510.511
67. Hämynen Timo3.510.52
69. Laine Lauri3111
69. Mynttinen Jarno3111
69. Hietala Jussi33
72. Pynnönen Marko2.50.511
73. Myllyharju Reino211
73. Marjo Salovaara211
73. Iitti Jukka211
73. Sorri Sara211
73. Mikko Saarinen211
73. Huovila Tapani211
73. Tuominen Lotta211
80. Nurminen Heikki1.50.51
80. Jalovaara Olli-Pekka1.50.51
80. Lensu Joonas1.50.51
80. Jurvakainen Jari1.50.51
84. Otteliin Pekka11
84. Kestilä Anna11
84. Jasu Kahelin11
84. Lemsu Joonas11
84. Hännikäinen Mikko11
84. Häkkinen Olli-Pekka11
84. Lajunen Jaakko11
84. Sherry Julia11
84. Torrkulla Henna11
84. Myrskog Rosa11
84. Alakoski Markku11
84. Ahonen Teppo11
84. Kovanen Aapo11
84. Niemistö Juha11
98. Näpänkangas Elsa0.50.5
98. Lepo Veera0.50.5
98. Kirsi Korpijärvi0.50.5
98. Liuha Matias0.50.5
98. Kankaanranta Marja0.50.5
98. Heljasvuo Kimmo0.50.5

Kurkotar

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Korhonen Kati101.50.530161171423
🥈 Kotkajuuri Anna101312923315
🥉 Peltomäki Elli502921
4. Mäki Nina4618116101
5. Klemettinen Veera4545
6. Rantanen Maaret441826
7. Joensuu Laura381424
8. Klemettinen Kaisa3131
9. Hyyrynen Noora3030
9. Lammi Elina3030
11. Tolonen Anna291613
12. Lusa Vieda2222
13. Sorri Sara19.50.519
14. Mörsky Sonja1414
15. Karjalainen Venla-Linnea1313
15. Ylipelkola Essi13121
17. Tuomala Miina-Maria99
18. Sorri Katja761
19. Ketonen Laura611211
20. Lilja Riikka33
21. Saarinen Suvi211
22. Asmundela Tuulikki11
22. Asmundela Saara11
22. Marjo Salovaara11
25. Kanko Ruut0.50.5

Nassikka

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Klemettinen Simo62.523125130.5
🥈 Heino Paavo201811
🥉 Niemi Tiina33
4. Lindgren Hanna11
5. Udell Robin0.50.5

Kurkoilijoita/Kurkoiluja tällä kaudella

SarjaKurkoilijoitaKurkoiluja
Kurko3188
Gubbe86303
SuperGubbe103255
HelppoElämä3358
Kurkotar2551
Nassikka511
Yhteensä:283766

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.