Kurkopisteet

Pistetilanne sarjoittain. Päivämäärää klikkaamalla avautuu tulokset.

Kurko

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Lahtinen Tuomo1322011131720171717
🥈 Saari Toni1161313200.51513171015
🥉 Kahelin Jouni10011101517108110.51511
4. Leinonen Pauli98.510172017104200.5
5. Kautto Lasse8385131311515130.5
6. Ylinen Juho77.520170.513207
7. Syrjäläinen Arttu63.517150.52011
8. Laurila Jussi5368151113
9. Saari Aki4415920
10. Karjalainen Teemu43.50.5880.5970.510
11. Heinonen Samuel3991398
12. Tölli Marko370.50.51143810
13. Peltola Samuli356920
14. Syrjäläinen Topi3011109
15. Pohjola Lauri231570.50.5
16. Puroila Antti216825
17. Sulkula Ilari1515
17. Critchley Will1596
19. Koskinen Roope13.5940.5
20. Oikarinen Lauri1111
21. Saari Petri10.50.537
22. Barnett Andrew1010
22. Sulkula Anton1010
24. Joensuu Timo99
25. Piippo Riku-Pekka77
25. Koivisto Antton77
25. Teivaanmäki Pekka77
28. Helminen Topias66
29. Anttonen Antti55
30. Ketonen Laura22
31. Mäki Kari11
32. Luiro Hannes0.50.5
32. Jaffe Patrick0.50.5
32. Varis Henry0.50.5
32. Snickars Caj0.50.5
32. Rantanen Merja0.50.5

Gubbe

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Liuha Jari348503650453638385041
🥈 Kettunen Heikki3450.55034344150365050
🥉 Heikkilä Ossi312353838354145354535
4. Klemettinen Vesa233.535413845360.538
5. Pannula Anssi23029242827293229732
6. Haapakoski Marko22226252525243527191435
7. Rahkila Pyry20933292712325142731
8. Puttonen Jarmo2074133385045
9. Hietala Jussi203.5240.53133413836
10. Siitonen Jari188131173228333034
11. Mattila Tapio168.5383336260.51421
12. Löfman Tomi161192928263425
13. Törmälä Ville158349634273117
14. Annala Riku1550.53213302536180.5
15. Hartman Janne15341384133
16. Korhonen Aku1382823181341261820
17. Kareinen Tuomas128202621142729
18. Reiman Kai12641341932
19. Kämäräinen Marko12220191557181226
19. Ahola Janne122453245
21. Lepo Mikko119.50.535293520
22. Katajisto Teemu11941212631
23. Ilmonen Matti11733192011628
24. Mäki Kari1128286162628
24. Ahonen Teppo112221124208720
26. Rossi Janne1080.50.511211281531
27. Hakamäki Matti1071042011417251918
28. Itkonen Raimo10592222152827
28. Paavola Kai10530303312
30. Nurminen Joonas104.50.522242929
30. Leino Eero104.50.52113331423
32. Jussila Sami1001718101812191214
33. Lahtomäki Olli93.50.5312834
34. Alvoittu Petri90.531279230.5
35. Kimmo Hytönen892716171019
36. Noponen Pekka862732522
37. Lehtimäki Pasi7921172414111
38. Piippo Riku-Pekka764531
39. Jokela Pekka710.5162010240.5
40. Penttinen Jaakko663432
40. Sorri Pietari66713523
42. Pitkänen Jari62164911131117
43. Korhonen Ali61.51111112010.516
44. Kirjanen Sami5812121110.51921
45. Uljas Pekka55.54819130.5110
46. Peura Jari50378101516
46. Saari Petri5050
46. Stenbacka Oscar5050
49. Komonen Atte492326
50. Liimatainen Heikki45.50.55137111170.5
51. Ray Jonathan4545
52. Sillanpää Ilkka44.515210.58
53. Kekoni Heikki43251512
54. Paalatie Panu42532212
55. Björkqvist Niklas391821
56. Suuronen Ilari38.521110.5132
57. Näpänkangas Mika3822115
58. Puroila Antti3636
58. Koskinen Juha3636
60. Marttinen Tuomo3571225
61. Leppänen Antero3333
61. Kuronen Tommi3333
63. Riikonen Jarno3030
63. Herranen Olli3019119
63. Virkajärvi Juho3030
66. Tonteri Ilkka29.5110.5117
67. Saloniemi Jyrki28.59215110.5
68. Timonen Matti281126
69. Hämynen Petri27111123
70. Erola Antti2525
71. Haataja Matti2424
72. Etula Jani22616
73. Jantunen Atte16.530.513
74. Vesala Antti16151
75. Pietarila Seppo1515
76. Jutila Antti14.5140.5
77. Hännikäinen Mikko10.50.510
78. Korhonen Hannu88
78. Tuppurainen Ville88
78. Tormälä Ville88
81. Ketola Tarmo5.550.5
82. Jääskeläinen Vesa10.50.5
82. Laitinen Viljami11
82. Pura Risto11
82. Kauppinen Tuomo11
82. Haggren Joonas11
82. Kohvakka Tuomo11
88. Hjelt Tuomas0.50.5
88. Pohjola Lauri0.50.5
88. Rauhamäki Kimmo0.50.5
88. Reiman Timo0.50.5
88. Koskinen Jukka0.50.5
88. Visuri Kare0.50.5

SuperGubbe

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Rantapuska Seppo111171720911112089
🥈 Tolonen Juha6613131111315
🥉 Kohvakka Tuomo511915917
4. Rasimus Siiri471201205
4. Hokkanen Anssi47111101461564
6. Rauhamäki Kimmo4621881179
7. Kahelin Janne42152061
8. Eräjärvi Jarmo4031170.51110.5115
9. Manninen Esa361510110
10. Häkkinen Erkki3541171111
11. Hämynen Timo33.510.522010
12. Hämäläinen Keijo3112010
13. Kuhasalo Antti301371171
14. Hulkko Juuso2911117
14. Puikkonen Janika299251453
16. Kestilä Eija27.51150.5119
17. Uuttu Risto2752162146
18. Virtanen Matti26111101021
19. Paalatie Panu23.5110.5120
20. Senttula Jaakko2131017
21. Ijäs Jyrki2011711
21. Ylänne Jari2011153
21. Särkkä Seppo2020
21. Yijälä Heikki2020
25. Sormunen Jouko1911111113
25. Salonen Hannu1913537
27. Kumara Heikki1717
27. Haveri-Heikkilä Matti17921111110.5
27. Janne Syrjäläinen1717
27. Valta Matti17113111181
27. Lepistö Harri171101111111
32. Jantunen Atte16.50.5115
32. Ahonen Timo16.541110.5
34. Ylipelkola Essi1515
34. Sorri Katja1515
34. Bäck Mikael1515
37. Rajaniemi Vesa14.59110.5111
38. Pura Risto14113
38. Leino Eero14419
38. Lehikoinen Aki14281111
41. Jyväsjärvi Tapio1313
41. Lammi Elina1313
41. Sompi Eero1355111
41. Itkonen Raimo1313
41. Rautavuoma Tapani13112
41. Lehtimäki Pasi1313
47. Mansikkaviita Riikka12111
48. Saarivaara Jyrki11.50.511
49. Kataja Markku11611111
50. Lilja Sari1010
50. Malinen Sirpa10181
50. Tuominen Ilkka101117
53. Raento Jaakko9111111112
53. Levänen Juho99
55. Paukku Ismo88
55. Hahn Olivia88
55. Ottelin Pekka8111111111
55. Noponen Pekka88
55. Häkkinen Kari871
55. Pakkala Pigga88
61. Kestilä Eijä77
61. Rannila Venla77
61. Peltola Heli761
61. Helle Markku77
65. Kankainen Venla66
65. Hulkko Veli-Matti66
65. Hyvönen Hannu66
68. Laasonen Hannes5.510.51111
69. Myllyharju Reino511111
69. Turpeinen Timo55
71. Saari Miia4.50.54
72. Häkkinen Kaapro44
72. Kahelin Anne413
72. Hietala Vilho44
75. Marjo Salovaara3111
75. Laine Lauri3111
75. Huovila Tapani3111
75. Kinnunen Karoliina33
75. Hietala Jussi33
75. Hännikäinen Mikko3111
75. Mynttinen Jarno3111
75. Tuominen Lotta3111
83. Pynnönen Marko2.50.511
83. Jalovaara Olli-Pekka2.50.511
83. Iitti Jukka2.5110.5
86. Sorri Sara211
86. Mikko Saarinen211
86. Niemistö Juha211
89. Lensu Joonas1.50.51
89. Jurvakainen Jari1.50.51
89. Nurminen Heikki1.50.51
92. Kestilä Anna11
92. Teuvo Slant11
92. Jasu Kahelin11
92. Lemsu Joonas11
92. Hannu Peltonen11
92. Siirola-Kourunen Pia11
92. Ahonen Teppo11
92. Kovanen Aapo11
92. Otteliin Pekka11
92. Häkkinen Olli-Pekka11
92. Lajunen Jaakko11
92. Sherry Julia11
92. Torrkulla Henna11
92. Myrskog Rosa11
92. Alakoski Markku11
92. Ahtola-Salonen Saila11
92. Jääskeläinen Vesa11
109. Näpänkangas Elsa0.50.5
109. Tolonen Anna0.50.5
109. Heljasvuo Kimmo0.50.5
109. Liuha Matias0.50.5
109. Kirsi Korpijärvi0.50.5
109. Lepo Veera0.50.5
109. Kankaanranta Marja0.50.5

Kurkotar

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Korhonen Kati1550.530161171423103015
🥈 Kotkajuuri Anna11731292331516
🥉 Mäki Nina7418116101424
4. Rantanen Maaret691826322
5. Peltomäki Elli502921
6. Klemettinen Veera4545
7. Joensuu Laura381424
8. Klemettinen Kaisa3131
9. Hyyrynen Noora3030
9. Lammi Elina3030
11. Tolonen Anna291613
12. Lusa Vieda2222
13. Sorri Sara19.50.519
14. Ylipelkola Essi141211
14. Mörsky Sonja1414
16. Karjalainen Venla-Linnea1313
17. Lainkari Mari1111
18. Tuomala Miina-Maria99
19. Sorri Katja761
20. Ketonen Laura611211
21. Lilja Riikka33
22. Saarinen Suvi211
23. Asmundela Saara11
23. Asmundela Tuulikki11
23. Marjo Salovaara11
26. Kanko Ruut0.50.5

Nassikka

NimiYht.3.1010.1016.1024.1031.107.1114.1121.1128.115.12
🥇 Klemettinen Simo154.523125130.5343622
🥈 Heino Paavo201811
🥉 Niemi Tiina33
4. Lindgren Hanna11
5. Udell Robin0.50.5

Kurkoilijoita/Kurkoiluja tällä kaudella

SarjaKurkoilijoitaKurkoiluja
Kurko36121
Gubbe93404
SuperGubbe115345
HelppoElämä4169
Kurkotar2661
Nassikka514
Yhteensä:3161014

0 kommenttia.

Kirjoita kommentti

Pakolliset kentät on merkitty *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.