Talkoolaiseksi kisoihin

Suunta Jyväskylä järjestää SM-keskimatkan kilpailut Korpilahden Paljakossa sunnuntaina 30.8.2020. Kilpailuihin odotetaan yli 2000 osallistujaa, ja talkoisiin tarvitaan arviolta lähemmäs 200 henkilöä. Talkoohommien ohessa pääset kokemaan suuren kilpailun tunnelmaa. Talkoolaisille on tarjolla lounasta ja kahvia kisapäivän aikana. Lisätietoja kisoista voit kysellä kilpailunjohtajalta Hannu Korhoselta 040 5724 538, hannu.korhonen(at)valmet.com.

Ilmoittaudu talkoolaiseksi

Kisatoimintojen vastuuhenkilöitä

Tehtävä Nimi Yhteystiedot
Kilpailunjohtaja Hannu Korhonen hannu.korhonen(at)valmet.com, 040 5724538
Kilpailun varajohtaja Jouni Sipiläinen jouni.sipilainen(at)valmet.com, 040 5816846
Tiedotus ja viestintä Kati Korhonen kati-johanna.korhonen(at)hotmail.com
Radat ja rastit Raimo Itkonen raimo.itkonen(at)metsa.fi, 040 5835802
Tulospalvelu Jani Kurhinen jani.kurhinen(at)gmail.com
Lähdöt Markku Alakoski markku.alakoski(at)valmet.com, 040 5638630
Kuulutus Ossi Heikkilä ossi(at)pispala.net, 050 3370130
IT-tekniikka Jouni Mutka jouni.mutka(at)gmail.com, 0400 675657
Kilpailukeskuksen rakentaminen, WC, pesu Janne Partanen janne.partanen(at)muuramelainen.com, 050 5661601
Kilpailukeskuksen infopiste Katja Kaario katja.kaario(at)gmail.com, 050 3544027
Ensiapu Jouni Sipiläinen jouni.sipilainen(at)valmet.com, 040 5816846
Turvallisuus Matti Autio matti.autio(at)tieto.com, 040 5935462
Kahvila ja ravintola Saana Sivill saana.sivill(at)gmail.com
Muksula Mervi Mikkonen mikkonen.mervi(at)gmail.com
Opasteet ja paikoitus Antti Kuhasalo antti.kuhasalo(at)elisanet.fi, 040 5151086