Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö0405200092
2.Mattila TapioHuld Oy28163200076
3.Katajisto TeemuHuld Oy24202800072
4.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322800068
5.Kettunen HeikkiYliopisto0283200060
6.Juutinen PetriYliopisto4162400044
7.Kaario KimmoHuld Oy0162400040
8.Kotkajuuri JimiYliopisto1202000032
Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy881600032
10.Kaario KatjaHuld Oy6141000030
11.Turunen JuhaYliopisto1210400026
12.Ketonen LauraYliopisto1010400024
13.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö812200022
14.Koskinen JukkaValmet88400020
Maasilta IlariYliopisto041600020
Pitkänen JariLandis+Gyr124400020
17.Järvinen JariJAMK68200016
Kareinen TuomasGofore Oyj48400016
19.Vesisenaho MikkoYliopisto120200014
20.Lehikoinen AkiValmet44400012
Särkkä TaruJAMK80400012
22.Korhonen AliLandis+Gyr44200010
Palomäki SannaYliopisto001000010
Rantapuska SeppoJAMK010000010
Salomaa AnneHuld Oy010000010
26.Aho NooraYliopisto2240008
Juutinen TaijaYliopisto4400008
Leinonen AnttiValmet0440008
29.Annala RikuValio4200006
Lauttamus JuhaGofore Oyj2040006
Markkanen IlonaYliopisto6000006
Rautiainen IlkkaYliopisto2220006
Rytkönen HeidiYliopisto2220006
Suutari TopiLujatalo Oy4200006
35.Laakkonen EijaYliopisto0220004
Lepistö HarriValio4000004
Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
Rönkkö MikkoYliopisto0400004
Suikki AnneliMetsähallitus2110004
40.Anttilainen SannaYliopisto2100003
41.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
42.Kurttila MoonaYliopisto1000001
43.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
Kurhinen JaniYliopisto0000000
Malkasaari AriValmet0000000
Mangeloja EsaYliopisto0000000
Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö0000000
Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
Ronkainen PasiValmet0000000
Välisalo TanjaYliopisto0000000
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht