Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
Mangeloja EsaYliopisto0000000
Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
Ronkainen PasiValmet0000000
Välisalo TanjaYliopisto0000000
6.Kurttila MoonaYliopisto1000001
7.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
Pollari TerhiHuld Oy0000202
9.Anttilainen SannaYliopisto2100003
10.Malkasaari AriValmet0004004
Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
Rönkkö MikkoYliopisto0400004
13.Lepistö HarriValio4000026
Markkanen IlonaYliopisto6000006
Rytkönen HeidiYliopisto2220006
Suikki AnneliMetsähallitus2112006
Suutari TopiLujatalo Oy4200006
18.Aho NooraYliopisto2240008
Laakkonen EijaYliopisto0222028
20.Palomäki SannaYliopisto001000010
21.Annala RikuValio42040212
Korhonen AliLandis+Gyr44200212
Leinonen AnttiValmet04440012
Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
26.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
Salomaa AnneHuld Oy010004014
28.Juutinen TaijaYliopisto44060418
Lehikoinen AkiValmet44420418
30.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
31.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
32.Särkkä TaruJAMK804120428
33.Kurhinen JaniYliopisto002280434
34.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
36.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
37.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
38.Järvinen JariJAMK682240444
39.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
40.Koskinen JukkaValmet8841281252
Maasilta IlariYliopisto04161601652
42.Ketonen LauraYliopisto10104042856
Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
44.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
45.Juutinen PetriYliopisto41624160868
46.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
47.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
48.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
49.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
50.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
51.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
52.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht