Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
2.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
3.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
4.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
5.Juutinen PetriYliopisto41624160868
6.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
7.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
8.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
9.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
10.Ketonen LauraYliopisto10104042856
11.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
12.Salomaa AnneHuld Oy010004014
13.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
14.Järvinen JariJAMK682240444
15.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
16.Koskinen JukkaValmet8841281252
17.Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
18.Juutinen TaijaYliopisto44060418
19.Korhonen AliLandis+Gyr44200212
20.Lehikoinen AkiValmet44420418
21.Leinonen AnttiValmet04440012
22.Maasilta IlariYliopisto04161601652
23.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
24.Rönkkö MikkoYliopisto0400004
25.Aho NooraYliopisto2240008
26.Annala RikuValio42040212
27.Laakkonen EijaYliopisto0222028
28.Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
29.Rytkönen HeidiYliopisto2220006
Suutari TopiLujatalo Oy4200006
31.Anttilainen SannaYliopisto2100003
32.Suikki AnneliMetsähallitus2112006
33.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
34.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
35.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
36.Kurhinen JaniYliopisto002280434
37.Kurttila MoonaYliopisto1000001
38.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
39.Lepistö HarriValio4000026
40.Malkasaari AriValmet0004004
41.Mangeloja EsaYliopisto0000000
42.Markkanen IlonaYliopisto6000006
43.Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
44.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
45.Palomäki SannaYliopisto001000010
46.Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
47.Pollari TerhiHuld Oy0000202
48.Ronkainen PasiValmet0000000
49.Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
50.Särkkä TaruJAMK804120428
51.Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
52.Välisalo TanjaYliopisto0000000
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht