Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
2.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
3.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
4.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
5.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
6.Juutinen PetriYliopisto41624160868
7.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
8.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
9.Maasilta IlariYliopisto04161601652
10.Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
11.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
12.Palomäki SannaYliopisto001000010
13.Aho NooraYliopisto2240008
14.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
15.Ketonen LauraYliopisto10104042856
16.Koskinen JukkaValmet8841281252
17.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
18.Lehikoinen AkiValmet44420418
19.Leinonen AnttiValmet04440012
20.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
21.Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
22.Särkkä TaruJAMK804120428
23.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
24.Järvinen JariJAMK682240444
25.Korhonen AliLandis+Gyr44200212
26.Kurhinen JaniYliopisto002280434
27.Laakkonen EijaYliopisto0222028
28.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
29.Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
30.Rytkönen HeidiYliopisto2220006
31.Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
32.Suikki AnneliMetsähallitus2112006
33.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
34.Annala RikuValio42040212
35.Anttilainen SannaYliopisto2100003
36.Juutinen TaijaYliopisto44060418
37.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
38.Kurttila MoonaYliopisto1000001
39.Lepistö HarriValio4000026
40.Malkasaari AriValmet0004004
41.Mangeloja EsaYliopisto0000000
42.Markkanen IlonaYliopisto6000006
43.Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
44.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
45.Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
46.Pollari TerhiHuld Oy0000202
47.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
48.Ronkainen PasiValmet0000000
49.Rönkkö MikkoYliopisto0400004
50.Salomaa AnneHuld Oy010004014
51.Suutari TopiLujatalo Oy4200006
52.Välisalo TanjaYliopisto0000000
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht