Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
2.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
3.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
4.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
5.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
6.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
7.Kurhinen JaniYliopisto002280434
8.Järvinen JariJAMK682240444
9.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
10.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
11.Juutinen PetriYliopisto41624160868
12.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
13.Maasilta IlariYliopisto04161601652
Koskinen JukkaValmet8841281252
15.Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
16.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
17.Särkkä TaruJAMK804120428
18.Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
19.Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
20.Juutinen TaijaYliopisto44060418
21.Annala RikuValio42040212
22.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
23.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
24.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
25.Leinonen AnttiValmet04440012
26.Malkasaari AriValmet0004004
27.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
28.Laakkonen EijaYliopisto0222028
29.Lehikoinen AkiValmet44420418
30.Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
31.Suikki AnneliMetsähallitus2112006
32.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
33.Aho NooraYliopisto2240008
34.Anttilainen SannaYliopisto2100003
35.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
36.Ketonen LauraYliopisto10104042856
37.Korhonen AliLandis+Gyr44200212
38.Kurttila MoonaYliopisto1000001
39.Lepistö HarriValio4000026
40.Mangeloja EsaYliopisto0000000
41.Markkanen IlonaYliopisto6000006
42.Palomäki SannaYliopisto001000010
43.Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
44.Pollari TerhiHuld Oy0000202
45.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
46.Ronkainen PasiValmet0000000
47.Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
48.Rytkönen HeidiYliopisto2220006
49.Rönkkö MikkoYliopisto0400004
50.Salomaa AnneHuld Oy010004014
51.Suutari TopiLujatalo Oy4200006
52.Välisalo TanjaYliopisto0000000
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht