Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
2.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
3.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
4.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
5.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
6.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
7.Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
8.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
9.Koskinen JukkaValmet8841281252
10.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
11.Ketonen LauraYliopisto10104042856
12.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
Salomaa AnneHuld Oy010004014
14.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
15.Pollari TerhiHuld Oy0000202
16.Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
17.Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
18.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
19.Aho NooraYliopisto2240008
20.Annala RikuValio42040212
21.Anttilainen SannaYliopisto2100003
22.Juutinen PetriYliopisto41624160868
23.Juutinen TaijaYliopisto44060418
24.Järvinen JariJAMK682240444
25.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
26.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
27.Korhonen AliLandis+Gyr44200212
28.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
29.Kurhinen JaniYliopisto002280434
30.Kurttila MoonaYliopisto1000001
31.Laakkonen EijaYliopisto0222028
32.Lehikoinen AkiValmet44420418
33.Leinonen AnttiValmet04440012
34.Lepistö HarriValio4000026
35.Maasilta IlariYliopisto04161601652
36.Malkasaari AriValmet0004004
37.Mangeloja EsaYliopisto0000000
38.Markkanen IlonaYliopisto6000006
39.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
40.Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
41.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
42.Palomäki SannaYliopisto001000010
43.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
44.Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
Ronkainen PasiValmet0000000
46.Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
47.Rytkönen HeidiYliopisto2220006
48.Rönkkö MikkoYliopisto0400004
49.Suikki AnneliMetsähallitus2112006
Suutari TopiLujatalo Oy4200006
51.Särkkä TaruJAMK804120428
52.Välisalo TanjaYliopisto0000000
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht