Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
2.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
3.Ketonen LauraYliopisto10104042856
4.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
5.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
6.Maasilta IlariYliopisto04161601652
Koskinen JukkaValmet8841281252
8.Juutinen PetriYliopisto41624160868
9.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
10.Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
11.Juutinen TaijaYliopisto44060418
12.Järvinen JariJAMK682240444
13.Kurhinen JaniYliopisto002280434
14.Lehikoinen AkiValmet44420418
15.Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
16.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
17.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
18.Särkkä TaruJAMK804120428
19.Annala RikuValio42040212
Korhonen AliLandis+Gyr44200212
21.Laakkonen EijaYliopisto0222028
22.Lepistö HarriValio4000026
23.Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
24.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
25.Aho NooraYliopisto2240008
26.Anttilainen SannaYliopisto2100003
27.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
28.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
29.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
30.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
31.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
32.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
33.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
34.Kurttila MoonaYliopisto1000001
35.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
36.Leinonen AnttiValmet04440012
37.Malkasaari AriValmet0004004
38.Mangeloja EsaYliopisto0000000
39.Markkanen IlonaYliopisto6000006
40.Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
41.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
42.Palomäki SannaYliopisto001000010
43.Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
44.Pollari TerhiHuld Oy0000202
45.Ronkainen PasiValmet0000000
46.Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
47.Rytkönen HeidiYliopisto2220006
48.Rönkkö MikkoYliopisto0400004
49.Salomaa AnneHuld Oy010004014
50.Suikki AnneliMetsähallitus2112006
Suutari TopiLujatalo Oy4200006
52.Välisalo TanjaYliopisto0000000
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht