Suunta Jyväskylä

Suunta Jyväskylä

Suunnistuksen erikoisseura

Arvot ja visio Liity jäseneksi

Anna palautetta

Pistetilanne

Duunarit 2021

Näytä firmat

Voit järjestää listan eri tavoin sarakkeiden otsikkoja klikkaamalla.

# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht
1.Ahlholm TellervoYliopisto0000000
2.Aho NooraYliopisto2240008
3.Anttilainen SannaYliopisto2100003
4.Juutinen PetriYliopisto41624160868
5.Juutinen TaijaYliopisto44060418
6.Kankaanranta MarjaYliopisto2000002
7.Ketonen LauraYliopisto10104042856
8.Kettunen HeikkiYliopisto02832360096
9.Kotkajuuri JimiYliopisto12020160048
10.Kurhinen JaniYliopisto002280434
11.Kurttila MoonaYliopisto1000001
12.Laakkonen EijaYliopisto0222028
13.Maasilta IlariYliopisto04161601652
14.Mangeloja EsaYliopisto0000000
15.Markkanen IlonaYliopisto6000006
16.Palomäki SannaYliopisto001000010
17.Rautiainen IlkkaYliopisto22222212
18.Rytkönen HeidiYliopisto2220006
19.Rönkkö MikkoYliopisto0400004
20.Turunen JuhaYliopisto1210432162094
21.Vesisenaho MikkoYliopisto1202122836
22.Välisalo TanjaYliopisto0000000
Pohjola LauriWellWorks Oy0000000
24.Koskinen JukkaValmet8841281252
25.Lehikoinen AkiValmet44420418
26.Leinonen AnttiValmet04440012
27.Malkasaari AriValmet0004004
28.Ronkainen PasiValmet0000000
29.Annala RikuValio42040212
30.Lepistö HarriValio4000026
Suikki AnneliMetsähallitus2112006
Suutari TopiLujatalo Oy4200006
33.Korhonen AliLandis+Gyr44200212
34.Pitkänen JariLandis+Gyr1244120436
35.Hartman JanneJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö04052602832212
36.Mustonen RistoJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö00080412
37.Rajaniemi VesaJyväskylän kaupunki / kaupunkisuunnittelu ja maankäyttö8122412442
38.Järvinen JariJAMK682240444
39.Rantapuska SeppoJAMK0100020838
40.Särkkä TaruJAMK804120428
41.Kaario KatjaHuld Oy61410282060
42.Kaario KimmoHuld Oy016242812080
43.Katajisto TeemuHuld Oy24202824120108
44.Mattila TapioHuld Oy28163240028144
45.Oikarinen LauriHuld Oy000200020
46.Pollari TerhiHuld Oy0000202
47.Salomaa AnneHuld Oy010004014
48.Kareinen TuomasGofore Oyj48444024
49.Lauttamus JuhaGofore Oyj20444014
50.Ruuskanen VesaGofore Oyj0040004
51.Kettunen JuhaAlva-yhtiöt Oy8322842432128
52.Martikainen RikuAlva-yhtiöt Oy88161212056
# Nimi Firma1 2 3 4 5 6 Yht